Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » S. O. S Mit tegyek?

S. O. S Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A kutyám már 2 napja nem eszik ma már inni sem akart, ugy kezdődott hogy jatszottam vele megfogtam a lábát ás nyüszitett anyukam aztmodta biztos belelepett valamibe azota santit es lassan jár, kedvtelen, mit kéne tennem léccives segitsetek nagyon fontos
2012. márc. 8. 16:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%
Hát azért nem kellene ilyen bukón viselkedni szegény kérdezővel! Minden egyes dologgal nem kell azonnal az orvoshoz szaladgálni a kutyával, mint egy hipohonder.
2012. márc. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Valószínűleg megrándulhatott a lába. Ilyenkor kutyáknál normális, ha egy darabig ne nagyon esznek, inkább pihennek.
2012. márc. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
62%

Már ne is haragudj, utolsó, de lehet ficam is vagy komolyabb sérülés, ami akár operációt is igényelhet.

Egy rándulás miatt nem megy el az étvágyuk.

ha meg már inni sem akar, nagyon nagy lehet a baj.

Az is lehet, hogy a két tünet teljesen független egymástól.


Úgyhogy DE, minden "aprósággal" állatorvoshoz kell menni.

Akkor is, ha csak a körme tört le, mert úgy elfertőződik a csont, hogy amputálni kell.

2012. márc. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Milyen kutyád van? Kistestű-nagytestű?
2012. márc. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
29%

Kedves 19:25 -ös ! Ha tele a padlás ilyen kérdésekkel és unod, akkor miért válaszolgatsz. Én tenyésztő vagyok és ha mondjuk az egyik kutyák hányik egyet, még nem futok eszeveszetten az orvoshoz, mint néhányan teszik.

Arra is gondolni kellene, hogy a gazdi lehet nem tudja az orvoshoz elvinni a kutyust mivel nincs talán kocsijuk, vagy éppen az orvos nem hajlandó házhoz kimenni. Nem kell mindenki letámadni, pláne ha nem is ismeritek az illetőt!

2012. márc. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok:

Segíteni kellene a kérdezőnek, nem pedig oltogatni, meg kioktatni, mert lehet, hogy sokkal nagyobb tudású és tisztességesebb ember, mint itt néhányak!

2012. márc. 10. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nyilván így van, csak egy épkézláb magyar mondatot nem tud leírni helyesen.
2012. márc. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
62%

Kedves "tenyésztő", nem tudom, mi kivetnivalót találtál abban a válaszban, hogy vigye orvoshoz, mert ezek alapján kismillió dolog lehet.

ha 2 napja nem eszik egy kutya, nyilván van annyi tapasztalatod, hogy tudd, ott már komoly baj lehet.


És igen, tele van a padlás ilyen kérdésekkel.

és mindig leírom, hogy mit csináljon, ha konkrétabban van leírva a baj, akkor én is konkrétabban tudok válaszolni.


Mellesleg azért válaszolok, mert veszem rá a fáradtságot, mivel tudom, hogy van itt pár agytröszt, akik azt mondják, hogy "haggyad majd elmúlik".


(Azt hiszem, a körömleeséses példa, amit írtam elég jól prezentálja, miért is jobb minden vacakkal orvoshoz rohanni.)

2012. márc. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz vele. (Látom az én hsz-em törölték is.)

Attól még a tény, tény marad. El kell vinni orvoshoz.

Nem ok nélkül nem eszik egy kutya két napig.


Kérdező! Voltál vele dokinál, vagy már 3. napja nem eszik a kutyád?

2012. márc. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
köszönöm az értelmes válaszokat amugy a kutyam kistestű cairn terrier:)
2012. márc. 27. 19:30
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!