Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti hogyan éltétek meg, amikor...

Ti hogyan éltétek meg, amikor tudtátok, hogy a kutyátoknak nincs sok hátra?

Figyelt kérdés
Már most leforgatom az agyamban, hogy milyen szörnyű lesz, ha úgy kell döntenem, hogy beadassam az injekciót. Szeret és bújuk hozzám, most még elvan, étvágya is van, de tudom ,hogy mi lesz :-( folyton sírok, ha rá nézek. Igyekszem mindent megadni neki. Szerintetek ők tudják, hogy mi lesz?
2012. márc. 9. 17:36
 1/7 anonim ***** válasza:
62%
Nézd, mire egy nap felkelsz, lehet, hogy rég feldobta a lábát, akár már holnap! Azt az időt kell megbecsülni, ami van, és nem azon parázni, hogy mi lesz ha meghal. Igen, sz@r lesz, mindíg túl korai és senki se akarja. De ilyen az élet, a boldogságnak amit most tőle kapsz is megvan az ára...
2012. márc. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Első. köszi. Az a baj, hogy daganata van és tudom, hogy ez nem lesz annyira egyszerű, hogy egyszer csak elmegy egy reggelen. Ha már nagyon szenved, azt hiszem komoly döntést kell hoznom és én ettől félek. :-(
2012. márc. 9. 17:50
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem is volt már daganatos kutyám. Egy Kuvaszom. Nyáron lesz 2 éve hogy el kelet altatni. Mikor megtudtam , hogy mi vár rá nem azon gondolkoztam és síránkoztam, hogy mi lesz ha meg kell tenni az elkerülhetetlent, hanem örültem minden napnak amit vele tölthettem.

Mikor elmegy sajnos nagyon rossz lesz!

De ez ellen nem sokat lehet tenni....

2012. márc. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ni csinálj butaságot!

Ne sirass előre!

Élvezd és tedd élvezetesebbé, vagy elviselhetőbbé az utolsó napjait, de ne mutass szánalmat irányába-Ő úgy is érzi ezt.

Ráérsz búslakodni utána addig viszont mindkettőtöknek az a jobb, ha felhőtlenül örültök egymásnak.

2012. márc. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Nem csinálok "butaságot" nem is tudnék. :-) Csak olyan rossz, ahogy ránézek és tudom mi lesz...
2012. márc. 9. 19:56
 6/7 anonim ***** válasza:

Ne úgy nézz rá!!!

Úgy nézz rá, mint régebben-ha akarsz sírni, mert jó azt messze tőle tedd meg!

2012. márc. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A mi német juhászunk is daganatos volt. A rák diagnosztizálása után egy évvel hunyt el. Megpróbáltunk a lehető legtöbb időt vele tölteni, amíg lehetett játszottunk vele és fájdalommentessé tenni a napjait. Igazából nem tudom, hogy tisztában van-e azzal, hogy meg fog halni. Az utolsó napokban csorgott könny a szeméből. De hogy ennek az oka a kutya érzelmei vagy már rossz állapota miatt volt nem tudom.

Az élet sajnos így van kitalálva: születünk és meghalunk. Ezzel előbb vagy utóbb szembe kell nézni.

2012. márc. 10. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!