Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem kérdés csak a SZOLNOKIAKho...

Nem kérdés csak a SZOLNOKIAKhoz egy két gondolat? Remélem olvassák majd egy páran!

Figyelt kérdés

Akinek nem inge ne vegye magára!

De még ekkora paraszt kutyásokat mint akik itt vannak én még nem láttam!

Vagy elkényeztetett idegbeteg kutyákkal van tele az utca,vagy egoista f*szkalapokkal akik annyira sznobok vagy nem is tudom mik,hogy nem engedik össze a kutyájukat a másikéval!Csak akkor nem tudom mi a ráknak tartanak kutyát ha fáj oda engedni másik kutyához!Túl tökéletes az enyémhez vagy mi a f*szom?


A lényeg csak hogy érthető legyen a kirohanásom!

Elvittem a dögömet sétálni egy jó nagy körre!Hát sikerült is 2 óra hosszát sétálni ilyen szép napsütésbe!

Kószál a kis ebem szépen előttem,mikor kiszúrt egy másik kutyát nem messze tőlünk,hát ahogy meglátott a kedves gazdi sarkon fordult!Aztán láttam hogy egy másik kutyással sétált tovább!Hát b*zdmeg!

Olyan helyen voltunk ahova nem szoktak nagyon kivinni szobavérebeket,a másik meg az hogy látta hogy az enyémen sincs póráz tehát gondolom egyértelmű hogy tud viselkedni!

Szerencsétlen kutyám meg ment volna ismerkedni én meg rászóltam hogy nem!Úgy sajnáltam,lettem olyan ideges!

Alig tudunk pajtásokkal játszani mert mindenki tahó!

Jah és a kutyák egy kaliberek voltak az enyémmel!


Na kiírtam magamból,akinek panasza van ezzel kapcsolatban nyugodtan írhat!Remélem egy pár szolnoki tahó elolvassa!


2012. márc. 9. 17:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
78%
Ha a kutyádnak társaságot akarsz, ismerkedj kutyás gazdikkal, akik a környékeden laknak. Ennek sok módja van. Fórumokon, kutyaiskolában, facebookon. Én sem engedném csak úgy oda idegen kutyához az enyémet. Nem ismerem a gazdát, nem tudom mennyire egészséges és jó természetű a kutyája.
2012. márc. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
73%

Mikor én szoktam a kutyám sétáltatni azért én sem szoktam kitudja milyen kutyákhoz odaengedni. Volt már egy két élményem.

Egyszer a kedves gazdi póráz nélkül vitte a kutyáját (persze az enyém is úgy volt, hiszen a a mezőn sétáltunk). De a másik kutya szépen nekiszaladt az enyémnek és 1 jó pár sérüléssel de megúszta.

(Nem ez volt az 1. ilyen eset, természetesen a kutyák nagyobbak voltak az enyémnél).

Persze ez nem azt jelenti hogy nem engedem oda más kutyákhoz. Ennek ellenére ha jön valaki szembe séta közben vagy meglátunk egy másik gazdit akkor oda szoktam engedni had játszanak.

De gondolom a te esetben a gazdi valami okból tartott a kutyádtól és ezért vitte el....

2012. márc. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

2. vagyok

Még azt kihagytam.

Általában csak azoknak a kutyájához szoktam oda engedni az enyémet akik ismerek vagy nagyjából tudom azt hogy hogy tartja a kutyáját.

Mert nem szívesen vinném oda az enyém egy bolhás vagy beteg kutyához....

2012. márc. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Ha a kutyádnak társaságot akarsz, ismerkedj kutyás gazdikkal, akik a környékeden laknak.


:D:D:D:D:D Miket nem mondasz!:) De lehet annyira vak vagyok hogy macska volt csak épp kutyának nézett ki!:D Mégis szerinted miért vagyok felháborodva?

Mert Pesten sétáltattam csak viccesebb a szolnokiakat szidni?

Hogy ismerkedjek ha meg se állnak szerinted?


2.válaszoló!

:D Ezt most ugye te se gondolod komolyan?Könyörgöm ne írjál már butaságokat mert mára elég volt!

Messze voltak tőlünk,szóval abszolút nem szűrhetett le semmit!És írtam hogy olyan helyen sétáltunk ahova nem nagyon visznek ki hülye kutyákat!És azt is írtam hogy egy kaliberűek voltak!Gondolhatod hogy nem egy pincsit meg egy dán dogot akartam össze engedni....

Nem mellesleg marhára nem úgy nézünk ki mint aki bolhás vagy beteg!

De te hogy ismerkedsz?

"Figyelj már ad már ide a kutyát oltási könyvét,mert ha beteg akkor nem állok meg?" :D


Ezen mit nem lehet érteni?Mész tök mindegy hol és mindegyik nagy ívben kikerül,mert vagy tudja hogy idegbeteg a kutyája vagy a gazdi akkora egoista paraszt hogy nem áll meg mindenféle kutyával...

Ja és nem tudom hogy derül ki hogy reagálnak a kutyák egymásra ha össze se engedem őket?

És itt most nem a habzó szájjal csaholó,pórázt tépő ebecskékre gondolok!

Ja és itt két variáció van,vagy pózáron sétál a kutyád élete végéig mert lusta voltál/vagy megnevelni,vagy el van engedve mert tud viselkedni!Itt más alternatíva nincs!

2012. márc. 9. 18:14
 5/15 anonim ***** válasza:
Tényleg jobb úgy ha a gazdik ismerik egymást, mert én is odaengedném idegen kutyákhoz a kutyimat barátkozni, de nem tudhatom hogy a másik gazdi hogy áll a dologhoz. És tényleg nem lehet tudni hogy a másik kutya nem beteg-e. :(
2012. márc. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

De ismerőssel nem tudsz ismerkedni!Épp az lenne a lényege hogy MEGISMERJEN!Az nem megy úgy hogy nem engedi oda a kutyáját!

Na meg itt úgy vannak vele hogy elég az a kutyának ha párszor elkapja a labdát meg szaglászik fél órát!

Az hogy igénye lenne kutya pajtásra az már eszébe se jut!...

2012. márc. 9. 18:23
 7/15 anonim ***** válasza:

"Csitujjá' má'!!!" :)

Bocsi! Úgy látom semmi sem jó most, bármit írunk. Talán, ha kicsit lazábban kezelnéd a mai napot és pozitívabban tekintenél előre, könnyebb lenne. Kutyasuli? Jó kis barátságok szövődnek, jó program a kutyának és gazdinak is! Az ismerőseid között nincs kutyás? Fb-on, fórumokon nincsenek virtuális barátaid, akik közel laknak hozzád?

2012. márc. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Szerinted ha lenne itt hőbörögnék?

Mondom itt Szolnokon minden kutyás paraszt,mit nem érteni ezen?

A kutyasuliba szintén ezt csinálják,az egyik ismerősöm is járt és ugyan az a helyzet!

Amúgy meg nem tudom minek írsz...Szolnoki vagy?akkor gyere kutyát sétáltatni ne itt írjál úgy hogy nem is tudod miért hőbörgök!Erről ennyit!

2012. márc. 9. 18:46
 9/15 A kérdező kommentje:

Ja és szerinted ez a mai nap termése?

Biztos nem hetek óta mérgel a dolog,ugye?.....

2012. márc. 9. 18:47
 10/15 anonim ***** válasza:

Tessék:

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__2346360-szoln..


Írj a kérdezőnek, ő szolnoki!

2012. márc. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!