Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szokott valaki bárányos,...

Szokott valaki bárányos, halas, vadas stb. kutyatápot adni a kutyusának abban az esetben is, ha a kutyusa nem allergiás szárnyasokra?

Figyelt kérdés
2012. márc. 10. 22:21
 1/7 anonim ***** válasza:
61%
Igen.
2012. márc. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%
az enyém nem allergiás semmire, de most bárányost kap mert imádja
2012. márc. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
57%
igen szoktam adni neki, általába változó fajtát neki mindig hogy ne unja meg, mert tapasztaltam már, hogy ha sokáig ugyanolyan táppal etetem, akk nem fogja megenni egy idő után és inkább koplal, ilyenre is figyelj oda a kutyusodnál :)
2012. márc. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
21%

az utolsó válaszolónak üzenem, hogy nem egészséges állandóan táppal etetni a kutyát.


Én sem csak szárnyast adok nekik, a vadasat kifejezetten szeretik!

2012. márc. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem mintha túl nagy jelentősége lenne, de nem értem miért kell lepontozni azt, aki válaszolt a kérdésre.
2012. márc. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az én spánieljeim Pro-plan halas tápot esznek,nem alergiások de imádják.
2012. márc. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!:) Lehet becsempészek egy kis újdonságot akkor az étrendjébe!:):))


Amúgy én is néztem a lepontozásokat, én biztosítok mindenkit azért, mert leírjátok, hogy/mivel etetitek a kutyusotokat, én nem fogok senkit lepontozni!:) Tudom nem olyan fontos sok embernek, de azért köszönöm a válaszokat és mivel hasznosak is, zöld kéz is jár! :D :)

2012. márc. 11. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!