Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Sürgős! Mit csináljak?

Sürgős! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Most vettem észre, hogy a kutyusom szeme begyulladt, a szeme fehérje be van dagadva és mind a két szeme vörös!

Nincs itthon kamilla tea, de van Herbal (indiai citromfűvel) és Menta tea is! Valamelyik jó rá?? Ha nem jók ezek vagy nem javul akkor igérem elviszem az állatkórházba!!!



2012. márc. 11. 18:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem vidd el nézd meg, hogy nincs e benne valami ami irritálhatja.... a citromos teát nem ajánlom az csipi
2012. márc. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Citromos?? Nem citromos hanem citromfű van benne, az egy gyógynövény! Mondom, ha nem javul akkor elviszem, a kérdés arra irányul hogy ezek a teák alternatívái e a kamillának, mert az használna de pont az nincs itthon!
2012. márc. 11. 18:49
 3/8 A kérdező kommentje:
de azért köszi a választ!
2012. márc. 11. 18:51
 4/8 anonim ***** válasza:
Semmilyen teát ne tegyél a szemére, ha van otthon szemcsepp(visine például) azt csepegtesd bele és attól megjavul.
2012. márc. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

menta azt tuti nem jó, a kammilla lenne jó tényleg de az nincs..


borvíz van otthon??? az fertőtlenítő hatású,nekem itt az oldalon ezt ajánlották amikor kiírtam hogy az én kutyámnak be van gyulladva a szeme , a patikába 500-600 ft körül van, naponta többszőr vattára téve, át kell törölgetni a szemét,nekem 2-3 hét alatt elmúlt neki,nem voltam dokinál (azt is írták általában a dokik is ezt a borvizet ajánlják)


de el is viheted a dokihoz az biztosat mond..

2012. márc. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Egyre csunyább! Most jött el a pillanat,hogy viszem a kórházba. Már hívtam a dokit, azt mondta így látatlanban nem tudja, meg kell nézni de viszem mert ő is mondta h nehogy komoly baj legyen inkább ránéz! Majd megírom mi van ha végeztünk! Köszönöm a válaszokat!
2012. márc. 11. 18:59
 7/8 anonim ***** válasza:
Na?
2012. márc. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nah voltunk dokinál! Enyhe gyulladást kapott,lehet portól és nem tudta kipislogni mert a szemhéja egy picit kifelé fordul Ha nem változik akkor lehet h sajnos fel kell varrni, nem nagy valami, de remélem nem lesz vele gond!Csak dörzsöli meg piszkálja a lábával! A kórházban kapott szem cseppett és mostanra is kaptam Tliacilt! Doki szerint 2-3 nap! De legalább megnyugodtam! :)
2012. márc. 11. 19:48

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!