Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyák tudnak köhögni?

A kutyák tudnak köhögni?

Figyelt kérdés
A tacsim tegnap óta ilyen fulladás-szerű, hörgő hangot ad ki magából, elég sűrűn, nem tudom, mi lehet ez, ezért gondoltam, hogy talán köhögés?
2012. márc. 13. 13:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen, tudnak köhögni! :)
2012. márc. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen tudnak köhögni. Vidd el orvoshoz szerintem.
2012. márc. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen tudnak! Az enyém is köhögött néhány hónapja (japán akita). Ez mellett mondjuk az orra is folyt. Megfázott. A doki azt mondta adjak neki ACC 100-ból 2xfél tasakot. Pár napon belül helyrejött. Vidd el dokihoz és ő biztosabbat tud mondani!...Az is lehet, hogy légúti akadálya van.
2012. márc. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen, hogyne tudnának köhögni. Az én kutyám is szokott, főleg a hidegebb hónapokban. Jellemző még a tüsszentés is rá. Légúti probléma is adódhat, de lehet egyszerűen megfázott
2012. márc. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
tudnak köhögni sőt, csuklani is, az orruk is folyhat, csakúgy, mint egy ember esetében. amúgy olyannyira tudnak, h van egy kutyákra jellemző fertőző betegség, az ún. kennelköhögés
2012. márc. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Persze hogy tudnak ...!
2012. márc. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
És hogy köhögnek? Úgy, ahogy leírtam?!?! Vagy ahogy az emberek?
2012. márc. 13. 20:36
 8/9 anonim ***** válasza:
sajnos, ez nem egy hangos oldal, mi nem halljuk, hogyan köhög a kutyád. és még ha hallanánk is, nem vagyunk szakavatott állatorvosok. ha fulladás-szerű, hörgő hangot ad ki, haladéktalanul vidd állatorvoshoz! mindenképp gyógyszeres kezelésre lesz szüksége, itt azt sem tudunk felírni neked
2012. márc. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy a dokinak is nehezen tudnám elmagyarázni, hogy milyen is ez a "roham", és semmi más baja/tünete nincs... Étvágya jó, kedve jó, orra nedves és hideg, már arra is gondoltam, hogy fel kéne vennem, de sosem tudom, mikor jön rá...
2012. márc. 13. 22:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!