Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyámat szeretném reklámba...

Kutyámat szeretném reklámba szerepeltetni, tudtok ezzel foglalkozó ügynökséget vagy hasonlót?

Figyelt kérdés
Golden retrieveremet szeretném látni valami reklámban, tudtok esetleg olyan studiokat/ügynökségeket stb. ahol lehetne jelentkezni?
2012. márc. 13. 15:52
 1/10 anonim ***** válasza:
2012. márc. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a linket! kitöltöttem az oldalon a jelentkezési lapot, és elküldtem, de utána semmi rendszer válasz nem küldött megerősítést, h akkor most tényleg sikeresen elküldte-e az adataimat. sajnos..
2012. márc. 13. 16:08
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Hívd fel őket, bár szerintem ez ugyanúgy megy, mint az embereknél. Nem tudom akarsz-e bele pénzt ölni, mert szerintem előbb portfóliót csinálnának a kutyádról, amiért fizethetsz több 10eFt-ot és utána várni kell, hogy lesz-e munka...
2012. márc. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Akiteki ***** válasza:
Ezzel nem fogsz pénzt keresni, az ügynökség viszont annál többet.
2012. márc. 14. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
olyanba nem is mennék bele ahova kell regisztrációs díj, vagy portfólió, ez csak egy plusz esély, amit megadnék, hogy esetleg bevételhez jussak, ha találok ilyen ügynökséget, nem pedig létfenntartási kérdés.
2012. márc. 14. 13:17
 6/10 Akiteki ***** válasza:
Akiket találnak szerepekre, az mindig valakinek az ismerőse és annak a kutyája.
2012. márc. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindig ismerős kutyája, hanem a legalkalmasabb. Múltkor nem is tudom, hogy hány menhelyet kellett végignézni, mire meglett a legalkalmasabb kinézetű kutya (a reklámhoz elég konkrétan meg volt szabva, hogy mekkora, milyen színű, milyen foltos stb...)

Miket tud a kutyád? Hogyan viselkedik zárt térben, sok ember között?

2012. márc. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
zárt térben sok ember között.. ez az emberektől függ, ha nem jönnek oda másodpercenként tutjgatni akkor türelmes jámbor, pl a tömegközlekedéseken nagyon fegyelmezett, ami ugye tele van mindenféle emberrel és zajokkal, de ha idegenek akarják megrohamozni akkor azt nem bírja. persze, ha egy ember közeledne hozzá, úgy ahogy én meg mondom, hogy hogy a legcélszerűbb akkor minden okés.
2012. márc. 19. 17:27
 9/10 anonim ***** válasza:
2012. márc. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
próbáld meg az armadát, úgy tudom, ők nem kérnek pénzt a regisztrációért.
2012. ápr. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!