Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Schnauzer kiskutyával milyen...

Petrusi kérdése:

Schnauzer kiskutyával milyen játékokat játsszak?

Figyelt kérdés
2012. márc. 16. 08:03
 1/3 anonim ***** válasza:
2012. márc. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Egy tenyésztő mondta, hogy lehet vele apportírozni (pl.: labdával, vagy egy egyszerű bottal DE vigyázz mert felsértheti a száját). De még lehet kötélhúzást de egy könyvben olvastam hogy hogyha engeded nyerni azt hiszi hogy legyőzött téged és úgy gondolja majd hogy ő a dominánsabb kettőtök közül. Ezáltal majd megpróbál vezetni téged mondjuk a sétánál és ha te eszt hagyod mert azt mondod Jaj de aranyos!! akkor már fenőt korában nem lehet kezelni és sajnos így szokták a menhelyeken végezni:(


Nem akarlak megijeszteni ezt olvastam és engem is megrémített:(

JÓ játékot!!! :)

2012. márc. 16. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nekem is törpe schnauzerem van!Több,mint két éves!Imádja a labdákat,de igazából van plüss állata is,meg mindenféle sípolós játéka.Dobálod neki,visszahozza.Legalábbis én megtanítottam neki.Sokat kell foglalkozni vele,nagyon igényli a törődést!De lehet viccesen hangzik,mi bújócskázunk és kergetőzünk is.Az a lényeg,imád szaladni!! :-)
2012. márc. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!