Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti mit használatok kutyafekhel...

Ti mit használatok kutyafekhelynek?

Figyelt kérdés
Benti helyre gondolok, nem kutyaházra. Ha valami boltban kaphatótok van, linknek is örülnék :)

2012. márc. 16. 17:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Van egy pokróc neki a hálóban.

Amúgy meg ilyen a nappaliban:

[link]

(csak zöldben)

2012. márc. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
71%

Két fekhelye van a bullmacimnak.

Van egy vékonyabb, keskenyebb, ezt műanyag kerti ágyakra szokták tenni, ez van lerakva neki az előszobában.

Ill. a nagyszobában van egy 80X180-as ágyszivacsa.

2012. márc. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
71%

Így néznek ki:


[link]


[link]

2012. márc. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

M.-H. Alexandra

Nagyon szép kutyád van!:)

2012. márc. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Ferplast

[link]

2012. márc. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Köszönöm :)


Kicsit off, ez ma készült róla :)


[link]

2012. márc. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Van egy fonott kosár, amit még évekkel ezelőtt vettünk egy vásárban nevetségesen olcsón, még az előző kutyánknak. Egy szivacslapot vágtunk bele. Aztán van még egy szivacsuk a kosár mellett, mert napközben a kosár mellett szeretnek feküdni, hogy kilássanak a szobaajtón :D, meg a kedvencük, egy másik szobában egy kisebb kanapénak a felső fele (szóval nincs alatta az ágynemű tartó része), azon aztán lehet fetrengeni. Néha még én is melléjük fekszem sziesztázni XD
2012. márc. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek :)

Én épp most gondolkodom, hogy ha elköltözünk, kap végre valamit az eb, ami igazán csak az övé. Most fotelben alszik, de az én lakásomban ilyen nem lesz, az fix, viszont mivel szereti felrakni a fejét a támlára, gondoltam, hogy valami peremeset veszek neki... De még gondolkodom :) Szeret oldalra borulva is aludni, úgyhogy nem tudom, mi legyen... :)

2012. márc. 16. 18:34
 9/13 anonim ***** válasza:
71%

Rakj neki egy párnát a sík felületűre, ha akarja, ráfekszik, ha nem, akkor nem :)

Nálunk is így van.

2012. márc. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
81%
Általában a mi ágyunkat használják,de egyébként van két külön kosaruk,párnájuk a sarokban,ott alszanak ahol éppen kedvük van./Két spániel/.
2012. márc. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!