Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan szoktassam le a tyukok...

Hogyan szoktassam le a tyukok kergetéséről?

Figyelt kérdés
11 hónapos keverék kan mikor közel megy hozzá vaegy tyuk abban a helyben neki iramodik. Sajnos egy éjszaka egzet már meg is ölt, reggel csak a tollakat kaptam meg...Nappalonként muszály láncon legyen...Mit tehetnék hogy hagyja abba??

2012. márc. 18. 12:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Az én tacskóm is ilyen, kénytelen voltam különválasztani az udvart békésállat vs. bolondkutya részekre. :D Mert nekem ez a kutya olyan, hogy nem lehet vele mit kezdeni, és 7 éve ilyen már, és a kiképzők sem tudnak mit kezdeni vele.
2012. márc. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Itt a jó öreg, vidéki módszer. Mindenki lehúzza, még is bevált. Ha a kutya megöli a haszonállatokat, a gazda megfenyíti de azt egy életre megtanulja, hogy nem nyúl hozzá. Én kutyáim, meg se próbálnák megölni. Helyre kell őket rakni, magától nem tanulja meg.
2012. márc. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2012. márc. 19. 12:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!