Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Most mennyibe kerül egy...

Most mennyibe kerül egy Boxernek a fülcsonkítás (nemtom hogy kell írni)?

Figyelt kérdés

És szerintetek simán vagy csonkítva szebb a füle?


köszi



2012. márc. 18. 16:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Simán.
2012. márc. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Fülcsonkítás szerintem semelyik kutyánál nem áll jól. De mindenkinek más a véleménye...
2012. márc. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
simán
2012. márc. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Szerintem is simán szebb.
2012. márc. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
simán
2012. márc. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
köszi
2012. márc. 18. 17:01
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

szerintem a boxernek simán szebb...pl a dobermannak vágva áll jobban


de tudtommal már nem lehet vágatni fület... csak farkat

Bár biztos van doki aki megcsinálja de neked kell eldönteni és jó orvost keress mert nagyon eltudják ám rontani

2012. márc. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Amennyiben a fajta standardjében szerepel a kupírozás lehetősége (ez a fülvágás hivatalos neve), akkor legális. Ez így van a boxernél is. Sajnos lehet.

Én mostanában már csak természetes fülű boxerokat látok.

Mondjuk ennek is vagyok a híve, még ha másfajta kutyám is van. Szerintem nem érdemes, mert fájdalmat okoz a kutyának teljesen feleselegesen. És szvsz sokkal jobban áll nekik a lelógó fül.

Arról ne is beszéljünk, hogy a kupírozott fülű kutyák kevésbé védettek, mint a lelógó fülű társaik, hiszen nem védi semmi a hallójáratót, így pedig bármilyen kosz, toklász könnyebben belemehet.

Szerintem abba gondolj bele, hogy ha divat lenne a kobold fül, akkor levágatnád-e a sajátodból a felesleges részt?

De természetesen ez a te döntésed :)

2012. márc. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Köszi

nem csinálom csak kérdeztem.

Ezen a koboldfülön pont ma én is gondolkoztam

2012. márc. 18. 17:42
 10/13 anonim ***** válasza:
A válasz a kérdésedre egyébként 15 000- 25 000 ft, ez függ az orvostól, hogy gépi altatást kap-e, stb.De tudtommal már semmilyen fajtának sem megengedett semmiféle kupírozás, se farok se fül, szépen büntetik is érte az orvosokat, de természetesen itthon mindent megtehetsz egy kis pénz ellenében...
2012. márc. 19. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!