Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek mért hiszik azt...

Szerintetek mért hiszik azt hogy a pitbull egy harcikutya?

Figyelt kérdés
Régen amikor harcoltatták őket csak saját fajtájúakkal harcoltatták de most mindenki azt hiszi hogy a világ legkeményebb kutyája és minden kutyát elverne.

2012. márc. 19. 21:31
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Szerintem pedig egy kaukázusival felvenné a harcot egy német juhász sőt de nem mindegy hogy 30 vagy 60 kilo de küldök egy linket.
2012. márc. 19. 22:03
 12/21 A kérdező kommentje:
Ha nem nagyon tudja elérni a nyakát már vesztett helyzetbe van pl. itt de semmi gond te így gondolod én nem semmi nincs belőle más ember más vélemény kösz a kommenteket
2012. márc. 19. 22:05
 13/21 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy mi van a videóban (az aztán tuti, hogy én nem nézek ilyet!) de a kangal az nagyon durva egy harci kutya.
2012. márc. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Besírok, miket leírnak itt egyesek.

Láttátok, ahogy szomszéd Pistike ráengedte a keverékét a kert végében a Marika kutyájára, vagy olvassátok valahol ezeket a baromságokat?

Tudjátok mi a különbség egy game és egy nem-game pit között? Láttatok már igazi harcot, igazi game pitekkel, Cajun szabályokkal?

Eszem megáll..

2012. márc. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
66%

borzasztó, hogy mikről írkáltok itt és ilyenkor hol a sok kutyaimádó?

szerintem egy kutya semmiképpen sem harcra való, aki meg ilyesmi(nem néztem végig) videőkat csinál vaghy néz vagy megoszt azt szégyelheti magát, annak nem való kutya

2012. márc. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
#15-nél a pont.
2012. márc. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
mért szólsz hozzá??akkor?
2012. márc. 19. 22:14
 18/21 anonim ***** válasza:
Pont azért hiszik amit a fejlécben írtál. Meg a külseje miatt. Ha valaki ilyen kutyát tart otthon, oda nem mer bemenni senki, mert ránéznek az emberek, és betojnak. Ugyan ez a roti is. A kinézete az ami félelmetes inkább.
2012. márc. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
82%

Mert egy pár degenerált vadállat, akiket nem neveznék embernek arra "nemesített" pár fajtát, hogy a végsőkig küzdve legyőzze az ellenfelét. Aztán elkezdték riogatni a jó népet, hogy ezen kutyák leszármazottai öröklik ezt a fajta harci kedvet és harcmodort. Csak az sem mindegy, hogy azokat a kutyákat keményen edzették azért, hogy elérjék azt amit. Viszont most egy olyan kutya akinek a felmenői között már generációk óta nem volt olyan egyed aki hasonló viadalokon vett volna részt, nem mellesleg az adott kutya napi "edzése" kimerül abban, hogy elmegy futni a gazdival meg hétvégén kutya suliba nem hiszem, hogy összehasonlítható lenne azokkal. Még ha meg is van benne az ösztön, hogy azt a harcmodort képviselje, amit az elődei, akkor sem fog csak úgy "jó kedvében" más kutyákat halálra marcangolni, ha jól van nevelve.

Nekünk amstaffunk van ami bár tudom, hogy a "punnyadék" verzió, mégsem tartom elképzelhetőnek, hogy ha összeengedném egy másik kutyával neki menne, azért mert csak. Itthon is egy másik kutyával lakik, soha nem volt probléma velük. Amikor kicsi volt ha nagyobb kutyával találkozott és "veszélyesnek" ítélte meg hanyatt fekve vinnyogva hódolt be a "vérszomjas fenevad".

Aki meg azt hangoztatja, hogy csak azért mert x fajtájú kutyája van az a legkeményebb a világon, valószínűleg egy agyoniskolázott s.gg. Már elnézést. Tartson inkább kaktuszt és ne rontsa tovább az általános megítélését ezeknek a fajtáknak.

2012. márc. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Wááá XD Behalok. "A vérében van a küzdelem" " a szája mint a harapófogó... nem ereszt" Jaj komolyan láttatok ti már normális körülmények között nevelkedett pitet??? Vagy most csak a harcos videók , meg a vicsorgós képek alapján okoskodtok? Itt nevetek mellettem csücsül a pitem mellette a másik kutyám a macskám meg a tengerimalackám. Egyiket sem tépi szét. Akárhányszor találkozunk más kutyákkal farkcsóválva ugrál, és ha odaengedem tök okosan játszik. Emberekre játékból sem harap. Ez a harcikutya dolog a tudatlan emberektől származik. Azt én is tudom hogy rossz körülmények között válhat agresszívvá, de ez más fajtákra is vonatkozik. Annyit tudok hogy nekem ilyen jó kutyám még SOHA nem volt :)
2012. jún. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!