Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Létezik trio nevú féregtlenitő?

Kollar1000 kérdése:

Létezik trio nevú féregtlenitő?

Figyelt kérdés
sziasztok!Kellene egy kis segitség.Kiskutyának szüksége volt féregtelenitésre,,KAPTAM IS!de ilyen nevű,,tablettáról még nem hallottam.Rákerestem a netten és ott csak valami női hormontablettát irnak.Nem merem beadni a kiskutyámnak.Aki hallott rola irja meg köszönöm,,a dolog sürgös!!!

2012. márc. 21. 20:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha állatorvostól kaptad, akkor nyilván féreghajtó. Ha nem, akkor meg legközelebb kérj állatorvostól.
2012. márc. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Amúgy szerintem nem kerested eléggé:

[link]

2012. márc. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm,,nem kaptam orvostól,,nehéz is lett volna mert őrültem hogy a kiskutya életben maradt.Mivel az út mentén sétált,,,nem is gondolkodtam felkaptam és haza rohantam vele.A szomszéd monta hogy nagy a hasa valoszinű a férgesség.kösz az ért a választ
2012. márc. 21. 21:51
 4/4 anonim ***** válasza:
Menj vele dokihoz, ezer baja lehet a férgeken kívül is. És ha nagyon pici, nem is biztos, hogy lehet neki tablettát adni. Az ilyeneket állatorvossal kell egyeztetni, mindig! Egyébként valószínű nyakig bolhás is, arra is kell kapnia valamit, a féreghajtást ismételni kell majd, ha tényleg férges volt, oltásokat kell kapnia... Nem úszod meg a dokit sajnos.
2012. márc. 22. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!