Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak? SOS!

Mit csináljak? SOS!

Figyelt kérdés
Nah szóval van egy spániel kutyánk(szuka),viszem minden nap sétálni minden szabadidőmet vele töltöm.Anyukámnak egyik ismerősünk felajánlotta,hogy ingyen ad neki egy kis spániel(kan)kutyát.Próbáltam anyukámat lebeszélni erről de egyszerűen nem hallgat rám.Mondtam neki,hogy akkor a szuka kutyánkat ivartalanítani kellene a nem kívánt szaporulatok elkerülése miatt és,hogy nem biztos,hogy ki tudnánk elégíteni 2kutya mozgásigényét de nem hallgat rám.Mivel próbáljam meggyőzni,hogy nem jó ötlet még egy kutya?
2012. márc. 23. 18:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A másik kutya további állatorvosi költség és a kaja is dupla annyi lesz majd mivel gyorsabban fogy. Az ivartalanítás nem két forint, és ő fog időt szakítani a kutya nevelésére, és szedni az ürüléket (feltéve ha kertes házatok van), és időt tölteni persze azzal, hogy sétáltassa mert ugye ez már nem a te dolgod.

Amúgy ha mégse lehet lebeszélni akkor mi se ivartalanítottuk a két kutyát, hanem a szukának fogamzásgátlót adunk, és így nem lesznek kiskutyák. Bár hosszú távon lehet olcsóbb az ivartalanítás vagy a herélés.

2012. márc. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ivartalanítjátok! Több betegséget is kizártok ezzel. A sétákat pedig ezentúl hármasban töltitek.
2012. márc. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van egy olyan rossz előérzetem, hogy anyukád előbb-utóbb kitalálja, hogy legyenek kölykök... de ne legyen igazam!! :(
2012. márc. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!