Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bennetek nem szokott feltámadn...

Bennetek nem szokott feltámadni az az érzés (kérdés) hogy a kutyátok a legjobb barátotok?

Figyelt kérdés

csak mert annyi hülye bunkó ember van, hogy néha az ember életkedvét is elveszik.

De ha haza megyek akkor a kutyám mindig nyakamba ugrik és üdvözöl... sokszor olyan jól esik ...

veletek nem szokott ilyen lenni ?


2012. márc. 23. 20:28
 1/9 anonim ***** válasza:
37%
Nem. Ahogy az sem szokott feltámadni bennem, hogy kék az ég.
2012. márc. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%
De , velem is minden nap ! :-)
2012. márc. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
60%
Én a macskám iránt érzek így.
2012. márc. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
80%
velem is mindig így van :)
2012. márc. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindig! Egyszer nagyon rosz napom volt, mindenki genya volt velem, és amikor hazamentem, még semitsem csinált a kutyám, de rögtön kiabáltam vele. Amikor leültem a szőnyegre, odajött, és lefeküdt mellém, rámnézett, és csóválta a farkát. Nah, én nemtom, hol lelsz ehez hasonló barátra, akit ha megbántasz, meg ő kér elnézést!!!!
2012. márc. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
hát akkor nem vagyok egyedül... :)
2012. márc. 23. 21:18
 7/9 anonim ***** válasza:
"A kutyád az egyetlen, aki jobban szeret saját magánál." Közhely, de igaz. Én folyton azt érzem, hogy ők a legjobb barátaim.
2012. márc. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
85%
Bennem nem. Nekem a kutyám és nem a pajtim. Attól, h meggyöntölgetem, szeretem, imádom, még kutyának tekintem.
2012. márc. 24. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 pulipinty válasza:
nekem nincs kutyám, de mindennél jobban szeretnék egyet, és pont ezért, amit mondtál! az emberek messze nem olyan őszinték és nem is tudnak feltétel nélkül, igazán szeretni, mint ahogy egy kutyus. mellette sose vagy magányos és midnig felvidit. lassan 4 éve halt meg az első kuytám, akivel együtt nőttem fel, és azóta nagyon sokszor megányosnak érzem magam...
2012. nov. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!