Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az amerikai staffordshire...

Az amerikai staffordshire terrier át tud ugrani egy 130 cm-es kerítést?

Figyelt kérdés
2012. márc. 25. 10:02
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Ha akkar akkor persze h tud.Ugy tanicsd h ne akarjon kimenni. Nekünk Pl.120cm és ugyan ugy amstaff és még ráse ugrál. ( Nevelés kérdése)
2012. márc. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
a szomszédban van a kutya és a közös kerítés 130 cm. Lassan ott tartok, hogy nem merek kimenni, mert attól félek, hogy átugorja...
2012. márc. 25. 10:09
 3/21 anonim ***** válasza:
Át tud, persze.
2012. márc. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=Hk-sFHydTc4&feature=related

ezt nézd meg és választ fogsz kapni!

Minden keritést át tudna ugrani minden kutya ha nagyon akarná!Különösen egy amstaff.Téyleg nézd meg a videot tanulságos!

2012. márc. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Persze. Az a kérdés, hogy akarja-e.
2012. márc. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

A kertláb felől rossz volt a kerítésük és lefújtott egy kutyát.

Felőlünk sem túl fényes a kerítés. Nem nagyon merek kimenni a kertbe a kisfiammal, mert félek át nem jöjjön.

Tavaly nyáron vágtam a füvet a kertben és ez meg kiszaladt, oda a kerítéshez: hát szó mi szó, nagyon megijedtem.

Mit tudnék csinálni, ha véletlen átugraná?

2012. márc. 25. 14:40
 7/21 A kérdező kommentje:
Vigyek magammal mindig egy ásót v. vmi szerszámot?
2012. márc. 25. 14:40
 8/21 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Maradjál nyugodt mindenképpen de lehet h csak a területét védi.. Elvan hanyagolva meg ilyenek? mer akkor viszont van okod félni.

2012. márc. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Hát azt nem tudom, hogy van-e vele foglalkozva. Én személy szerint nem láttam még. Attól függetlenül lehet, hogy van.

Félek tőle, mert volt már többször is, hogy kutya kergetett meg. Így meg hogy ott van a gyermek...

2012. márc. 26. 08:55
 10/21 anonim ***** válasza:

Nem fog átugrani, ha nem hergelitek direkt. Hagyjátok figyelmen kívül és kész, egy jó amstaff amúgyis családbarát, szereti a gyerekeket. Ha a területét védi, hát védje, annak semmi köze ahhoz, hogy ti mit csináltok a ti területeteken. Ne nyúkáljatok át hozzá, ne beszéljetek hozzá, még csak rá se nézzetek, és nem lesz baj.

És/vagy csináltáok meg a kerítést, ha ennyire féltek tőle.

2012. márc. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!