Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van a Balaton déli partján...

Van a Balaton déli partján olyan strand, vagy nem túl mély partszakasz, ahol lehet kutyát fürdetni?

Figyelt kérdés
Mert eddig nem nagyon találtam, de viszont láttam már, olyan helyet, ahol sétáltattak, és fürdettek is kutyát!
2012. márc. 25. 17:59
 1/4 anonim válasza:
bogláron :)) az jó hely, mi is ott szoktuk a kutyát fürdetni :DD
2012. márc. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen? :D Az nagyon jó, mert közel lakunk Boglárhoz!! :D:D

Pontosan nem tudnád elmondani, hogy hol? Vagy vlmilyen internetes térképen meg tudnád mutatni? :) Nagyon örülök ennek, mert most olvasgattam, hogy tilos, majdnem mindenhol!

Köszönöm a választ!

2012. márc. 25. 18:08
 3/4 anonim ***** válasza:

Az kemény!:D

Hivatalosan a Balatonban sehol, egyik partszakaszon sem lehet kutyát úsztatni, de még a strandra vinni sem.

Olyan h.lye a szabály, hogy a parttól 200 vagy 300 méterre teheted a vízbe a kutyát... ami nekem kicsit are you fucking kidding me kategória...


Viszont a tatai öregtó partján azt csinálsz a kutyával, amit akarsz, mert illegális strand.:)

2012. márc. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Vagy az egész strandon lehet?
2012. márc. 25. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!