Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy vizslám,4 hónapos, és...

Van egy vizslám,4 hónapos, és ugye az orruk ilyen rózsaszines. Az én kutyusomnak ma reggelre fekete lett egy csíkban, nem az egész, csak egy csík. Nem hiszem h összepiszkolta, mert próbáltam lemosni, és nem tudom. Ez valami betegség jele lehet?

Figyelt kérdés

2012. márc. 26. 13:19
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
dehogyis a kutyáknak azért rózsaszin az orruk mert valamiféle vitaminhiánya van a fekete a jó vagyis ez azt jelenti hogy befog a tiédnek is feketetdni mert nem vitaminhiányos
2012. márc. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Előttem szólónak: ez butaság.A vizsla fajtajellege a hússzínű orrtükör.

Nem lehet, hogy beverte az orrát, és véraláfutás keletkezett?Szerintem vidd el dokihoz, vizslánál a fekete orr eléggé furcsa.

2012. márc. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, én is úgy tudom, hoyg a vizsláknak eleve rózsaszines az orruk szine, és eddig az is volt. Nem hiszem, hogy beüthette, vagyis nem tudom, az orra tetején van a fekete vékony csík. Jövőhéten úgyis jön az állatorvos oltásra, majd tőle megkérdezem, de azért köszi a válaszokat! :)
2012. márc. 28. 08:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!