Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak kutyámmal?

Mit csináljak kutyámmal?

Figyelt kérdés
Van egy 3 éves Angol Cocker Spánielem nagy az udvarunk és mellette van még 3 kutya ha az egyik odajön akkor mindig morog meg megtámadja a Buldoggal azzal még elbánik de a német juhász nem enged és olyankor ha ott vagyok össze vesznek. Mit csináljak az a baja a Spánielemnek mert sokat foglalkozok vele és féltékeny?

2012. márc. 26. 19:27
 1/3 anonim válasza:

Szerintem nem igazán lehet vele semmit csinálni. Az én spánielem még a tengerimalacra is féltékeny :D

Talán próbálj meg játszani vele amíg a többivel foglalkozol pl.: dobj el neki valamit és amíg elszalad érte addig a másik kettőt tudod marasztalni egy kis pocakvakarásra.

Jobb ötletem nincs.

2012. márc. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Legyenek türelmesek, nem úgy van az hogy most akkor mindenkivel játék. Nekünk elválasztható az udvarunk és előre zárom az egyiket mindig. Bár ők jól kijönnek egymással. Úgy látszik még köztük sem dőlt el a hierarchia.
2012. márc. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

a nagy udvarnak mi köze lehet a kérdéshez?

mindegyik kutyát energiaszintjéhez mérten kellene mozgatni minden nap! és ugyanolyan következetes szabályokat, határokat kijelölni számukra-a kutyák nem emberek-ergo nem féltékenyek! egyik kutya sem ismeri el vezetőjének a gazdit ez a fő probléma!(a mozgatás és feladat hiánya mellett....)

2012. márc. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!