Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Aki tud, segítene nekünk?

Aki tud, segítene nekünk?

Figyelt kérdés
Szeretnénk elmenni baráti társasággal kutyástúl, Magyarországon egy hétvégére kikapcsolódni, túrázni, kirándulni, jól érezni magunkat. Nyugodt középkorú társaság, 2 kisgyermek, 8 kutya... Olyan helyet keresnénk elsősorban, ahol nem kéne fizetni a kutyák után. A kutyák is mind jól szocializált, nyugodt, szobatiszta kutyák, kettő kivételével mind kistestű. Aki tud valami jó helyet, ahol esetleg volt is már, és jók a tapasztalatok, kérem ossza meg velünk! Köszönjük előre is!
2012. márc. 26. 20:23
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem kulcsosházban nem kérnek extra pénzt a kutyákért.
2012. márc. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én 2 helyet tudok ajánlani:


[link] Ez nagyon kutyabarát hely.


Vagy ők ha szeretitek a kempingeket: [link]


Itt mind a 2 helyre mehetnek a kutyák......

2012. márc. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ki is van írva az első linknél: "Szeretettel várjuk a KUTYÁVAL érkező kedves vendégeinket!!"
2012. márc. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Merre pontosabban? Vagy az mindegy?
2012. márc. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mindegy persze, a lényeg a sok kutya jöhessen, és legyen sok túra lehetőség, plusz jó lenne ha a kutyákért nem kellene külön fizetni.
2012. márc. 26. 22:51
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem akarok off lenni, de elárulná valaki hozzáértő, hogy mi a manóért kell fizetni bizonyos helyeken olyan összeget egy kutyáért - főleg ha egészen pici, de ez nem is lényeges - amiért sem nagyobb hely, sem odafigyelés, semmi "kutyabarát" kialakítás nem jár????


Jelzem, minden helyen kiírják, hogy szobatiszta, és megfelelően nevelet - értsd nem rág, és rendezi át a helyet - kutyát lehet vinni?

Most akkor vendégek vagyunk, vagy pénzautomaták?


Hogy valami hasznosat is hozzászóljak: Februárban voltunk Kékestetőn csak egy fél napos túrára. Erdei környezet, aboszolute sok kutya, tehát ideális kiránduló hely kutyásoknak is. EGY HELYEN engedték be a kutyát, de ott a szó szoros értelmében körbeugrálták:) Tudom, hogy vanb szálláshelyük, igaz, hogy nem egy hiper-modern, inkább amolyan retró stílusu hely, de rendkívül kedves volt az idősebb úr aki fogadott minket.

Árakat sem tudok, mert csak kávéztunk egy jót. A neve: Kánya uram fogadója.

Nézz utána!

2012. márc. 27. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Ezen az oldalon böngészgess: [link]


Illetve én erről a helyről hallottam kutyás csoportoktól, családoktól sok jót: [link]


Érdemes árajánlatot kérni! ;)

2012. márc. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!