Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kép alapján ez a kutya nem...

Kép alapján ez a kutya nem tűnik túl soványnak? (Főleg a 2 utolsó kép)?

Figyelt kérdés
Direkt képeket mutatok, mert tudom, hogy sok hasonló kérdés van. Nem a kilók száma érdekel, hanem hogy ránézésre szerintetek nem sovány-e, mert szerintem igen. Egyébként 3 napja vettük ezt a németjuhász szuka kutyust, 10 hetes, 10 és fél pontosabban, akkor 5600 g volt, bár akkor aznap csak reggel evett, mert a tenyésztőtől autóval hoztuk és nem akartuk, hogy hányjon, most 3 nap múlva ugyan már 6600 g. És tudom, hogy ilyenkor inkább sovány legyen (meg később is), mint hogy felesleg legyen rajta, az izületei miatt stb stb. De.... ha nincs igazam, nyugtassatok meg! Csak aki ért hozzá és tapasztalt kutyás! Ha azt mondjátok, ez normális súly látszatra is, akkor megnyugszom!
2012. márc. 29. 09:17
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Pillanat, a képeket máris mutatom, csak bénázik a feltöltés...
2012. márc. 29. 09:20
 2/20 anonim ***** válasza:
várom.:)
2012. márc. 29. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Most a két legjobban látszó képet mutatom, mindjárt jön a többi...

[link]

2012. márc. 29. 09:26
 4/20 A kérdező kommentje:
2012. márc. 29. 09:27
 5/20 anonim ***** válasza:
nem sovány
2012. márc. 29. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Oldalról tudsz róla csinálni fotót?

Egyébként a 3 nap alatt 1 kg az rengeteg, ilyen ütemben semmiképp se hízlald :)

2012. márc. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
2012. márc. 29. 09:31
 8/20 anonim ***** válasza:

nem vészes szerintem.

esetleg oldal képet nem tudnál mutatni?

Amúgy szerintem az a lényeg,hogy ha a bordáit iszonyatosan érzed simogatásnál,akkor már soványnak számít.

Egyébként

[link]


itt szerintem az ideálishoz talán a kicsit soványhoz hasonlít.

Ha megfelelően eteted és eszik rendesen,mellette izmosodik is majd.

2012. márc. 29. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Szerintem pont jó, bár a képekből nem tudom biztosan megítélni. Nagyon helyes kiskutya :)
2012. márc. 29. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Oldalról mindjárt mutatok... szerintem az egy kiló csak azért, mert mielőtt elhoztuk, akkor egész nap nem evett, csak reggel. Most itthon Brit junior van. És abból a normál adagot adom, szoval komolyan nem sovány??? Akkor velem van a baj... meg más kölyökkutya azért jobb húsban van még 10 hetesen.
2012. márc. 29. 09:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!