Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Beagle kutyámnak lekonyul a...

Beagle kutyámnak lekonyul a farka, mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Ma délután vettem észre, nem fájtatja, ha megtapogatom nem figyel fel rá, ugyanúgy szaladgál, semmi szokatlant nem evett vagy ivott. Az állatorvost ma már nem tudom elérni, tudja valaki mi oka lehet?

2012. márc. 31. 19:27
 1/8 anonim ***** válasza:

Ezt pontosan hogy érted hogy lekonyul neki?

Képet nem tudsz feltenni?

2012. márc. 31. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
sajnos nem:( majdnem egészen a tövétől lefele áll,azaz lekonyul...normális esetben hegyesen felfele kéne álljon.
2012. márc. 31. 19:38
 3/8 anonim ***** válasza:
Csóválni azért tudja?
2012. márc. 31. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Így:

[link]


vagy így:

[link]


Áll neki? vagy egyik variáció sem?



mert ha a 2 közül valamelyik akkor nincsen semmi baj!

2012. márc. 31. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Egyik variáció sem, a másodikhoz hasonlít, de picit nagyobb ivben befel görbül a farka. Arra gondolok hogy becsíphette vagy nekiüthette valaminek, mert most picit ahogy megemeltem összerándult. De a kedvével semmi gond, továbbra is rohangál, eszik, viszont nem csóválja a farkát.
2012. márc. 31. 20:27
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

[link]


halott farok szindroma

2012. ápr. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Majdnem. Az orvos szerint beverhette valahova, a csigolyák elmozultak, adott injekciót, majd kenegetni kellett naponta 3x kámforos kenőccsel, 3 napon belül helyreállt.:) Köszönöm nagyon hálásan mindenkinek a válaszokat!
2012. ápr. 4. 20:49
 8/8 anonim válasza:

Sziasztok!


Én is beagle tulajdonos vagyok és ugyanazt a problémát vettem észre a kutyusomnál. Végig tapogattam én is, törésnek nincs nyoma,fájdalmai még nincsenek, de nem is tetszik neki ha tapogatom. Most is életvidám, jó étvággyal. Olvastam a „halott farok szindrómá”ról, de 2-3 hét az hosszú idő ahhoz hogy ne aggódjak. Arra lennék kíváncsi, hogy lehetnek-e fájdalmai, forduljak-e gyorsan orvoshoz, vagy várjak-e még vele pár napot. Örülnék neki, ha válaszolna valaki, mert aggódok érte.


Köszönettel: Anikó

2012. nov. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!