Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan fog szocializálódni?

Hogyan fog szocializálódni?

Figyelt kérdés

9 hónapos német juhászom rettenetesen viselkedik. Ha sétáltatom, és kutyát lát, elkezd húzni, menne oda, és rohanna velük a kerítés mentén. A hátán feláll a szőr, és nagyon félek, hogy ha egyszer szabad kutyával találkozik, odamegy és szétszedi.

Mostanában kezdtük el kiképzőhöz vinni, aki mivel kezdők vagyunk, egyedül visz minket, más kutyák nélkül. Első alkalommal pont akkor értünk oda, amikor végzett a haladó kutyáival, és iszonyatos hisztit csapott, két ember alig bírta megfogni, én szégyelltem magam a kutya viselkedése miatt.

A szomszédban vannak kutyák, kerítéssel elválasztva, velük is ugyanígy viselkedik, feláll a hátán a szőr, rohan velük a kerítés mellett, és ugat.

Mit ronthattam el? És helyre lehet még hozni? Segíteni fog a kiképzés? Egy rettentő hisztis kutyáról van szó, félek, hogy sosem fog megjavulni. :((


Köszönöm a válaszokat.



2012. márc. 31. 21:28
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
A lényeg, hogy akarod. Kitartással és odafigyeléssel bárki képes kutyát nevelni :)
2012. márc. 31. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!