Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek? Be lehetne...

Mi a véleményetek? Be lehetne vezettetni?

Figyelt kérdés
nol.hu/lap/tudomany/20120301-eboltas__veszettul_folyik_a_penz?web
2012. ápr. 4. 21:30
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom miről van szó, mivel nem jó a link.

Népszabadság Online - A keresett cikk nem található...

2012. ápr. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

lehagytad a végét szerintem nekem bejött:) nol.hu/lap/tudomany/20120301-eboltas__veszettul_folyik_a_pen

z?web

2012. ápr. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

nol.hu/lap/tudomany/20120301-eboltas__veszettul_folyik_a_penz?web



Szeringetek nem lenne jobb 3 èvente?

2012. ápr. 4. 22:34
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
ez a kiskapuk és a korrupció országa. Itt semmi olyan nemlesz bevezetve amivel kevésbé gombolnak le. UGyan én beoltatom a kutyáimat rendazeresen,sőt még avval is amivel nem muszály,lekopogom semmi baja. De volt kutyusom aki 3 évesen OK NÉLKÜL halt meg,olyan kutyusom is volt nagyszüleimnek amikor még gyermek voltam h egyszer sem oltották be a kutyust,ez falun nem volt szokás,sajnos most sem az sok helyen. És sose volt semmi baja a kutyának,pedig mezőre vitték sétálni meg erdőkbe. azon sem csodálkoznék ha desztillált vizet adnának a kutyusoknak. Én biztos ami biztos beadatok neki mident az ő érdekében,de hallottam olyanrol is h a kutya testén vérömleny keletkezett a vakcina hatoanyaga miatt és majdnem belehalt.
2012. ápr. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha egybe teszed be, jó.

Amúgy lesz még pár év, mire a jó kis bevételtől el tudnak szakadni a gyógyszerforgalmazók és állatorvosok.

Bár kis hazánkban az is lehet, jól meg lesz magyarázva, miként is lesz mégis szükség arra az évenkénti oltásra.

A kölyökkori két oltás sem arról szólt, amikor bevezették, hogy az immunitás.... Teljesen más okot adtak meg.

2012. ápr. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2012. ápr. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!