Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyusnak új gazdija van mire...

Kutyusnak új gazdija van mire kellene figyelnie?

Figyelt kérdés
Nekünk eddig mindig itt nőtt fel kutyusunk volt de most szeretnék venni egy kicsit idősebb 1-2 éves kutyust akinek már volt gazdája mikre kéne oda figyelnem hogy könnyebben megszokhassa az új környezetét?
2012. ápr. 7. 22:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Viselkedj vele természetesen, azzal elérheted, hogy ő is természetesen viselkedjen. Mintha évek óta együtt élnétek.
2012. ápr. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
először is nagy türelem kell hozzá.benne van a pakliban,hogy sosem fog hozzád úgy ragaszkodni,mint az előző gazdáihoz.
2012. ápr. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
eleinte biztos hiányozni fog neki a régi gazdi,de idővel elfogad téged gazdinak,de szerintem fogadj örökbe menhelyről és az imádni fog hogy kiszabadítottad onnan,nagyon hálásak,sokkal jobban ragaszkodnak a nehéz sorsú kutyák mint a tenyésztőtől vásároltak,értékelik hogy milyen szép életük lehetett.nekem 3 kutyám van abból 2 befogadott 1 vásárolt,a befogadottak folyton lesik a kívánságaimat,parancsaimat,sose rosszalkodnak mert nem akarnak nekem fájdalmat okozni,míg a vásárol csak magával van elfoglalva,ás,őt simogatni kell,a többieket folyton eltolja,féltékeny,lusta,nem teljesíti amit kérek,mindent hússzor kell elmondani neki,nem értékeli a jó dolgát..egész más személyiségek.
2012. ápr. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!