Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyával való játékokat...

Kutyával való játékokat tudtok mondani?

Figyelt kérdés
Szeretnék a kutyámmal játszani egy jót de már nagyon unom a hozd vissza a botot játékot légyszíves mondjatok pár dolgot pl.: ti mit szoktatok játszani vagy mivel játszatok a kuyáddal pl.: eszközök-labda frizbi és hogy hogyan lehet rá megtantítani de ez már nem is annyira lényeges mert most itthon vagyok és megöl az unalom és szivesen játszanák a kutyával egy pár órát válaszotokat előre is nagyon köszönöm!!!

2012. ápr. 9. 10:54
 1/3 anonim ***** válasza:

én birkózni, fogócskázni és rongyozni szoktam

de ezeknél nagyon fontos, hogy a kutya tudja mit szabad és mit nem

2012. ápr. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én a kutyáimmal labdázni, rongyozni, fokocskázni, szoktam. A Pulival még bírkózni. Azt imádja.....
2012. ápr. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is apportírozok vele, bár vissza csak akkor hozza, ha azt akarja, hogy újra eldobjam. Nem feltétlenül csak labdával. Lent bottal is játszunk, de ezt is csak akkor, ha másik kutyával elkezdek játszani bottal és akkor jön ő is, hogy na én is tudok botozni. (ezért néha direkt elkezdek másik kutyával játszani, hogy jöjjön).

Szoktam még vele bújócskásat játszani. Elbújok a lakásba ő pedig megkeres. Bár már az összes trükkömet tudja, hogy hova szoktam bújni. Fogócskázni nem nagyon szoktunk, mert lent őt nem érdekli az ilyesmi, a lakás meg kicsi, mit szólnának a szomszédok ha végig dörömbölnék a lakáson. Ennek ellenére nagy ritkán szoktunk :D

Imád még rongyozni, vagy bármi olyannal játszani amit lehet rángatni. Párna, ruha (utóbbinak nem nagyon örülök ezért ha egy ruhát kap fel akkor kicserélem a törölközőjére). A másik favorit pedig a csirke, azzal bármit lehet vele játszani.

2012. ápr. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!