Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Webes vásárlás megbízható?

Webes vásárlás megbízható?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert a Kiltix nyakörvet keresve találtam olyan oldalt ahol 4300ft, holott nálunk különböző üzletekben ez 5-6000ft.Ez ugyan az a minőség, biztonsággal megvehető?
2012. ápr. 11. 20:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen. De postaköltséggel ugyanannyi lesz mint a boltban. Kivéve ha ingyenes a házhoz szállítás.
2012. ápr. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Megbízható, a nyakörv ugyanaz lesz, mintha üzletben vennéd, de szerintem önmagában, csak egy darab nyakörvet nem gazdaságos megrendelni a postaköltség miatt.

Amúgy melyik honlapról van szó?

2012. ápr. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Na nem igen, mert az említett lap 6000ft alatt 250ft-ot számol fel!! E fölött pedig ingyenes a kiszállítás!!! Tehát mindenképpen olcsóbb.
2012. ápr. 11. 20:47
 4/6 A kérdező kommentje:
Ja lemaradt: Webkutya- DE EZ NEM REKLÁM!
2012. ápr. 11. 20:48
 5/6 anonim ***** válasza:
én mindent a webkutyáról rendelek, gyorsak és korrektek!
2012. ápr. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

20:47-es vagyok:


A Webkutya a mi kedvencünk is, mi mindent tőlük veszünk; a nyakörvtől a tápon keresztül a labdáig. Nem vettem reklámnak.:)

2012. ápr. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!