Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megfelelelő táp ez neki?

Megfelelelő táp ez neki?

Figyelt kérdés

Szerintetek egy labinak jók lennének ezek a tápok?Josera Dog Family vagy Kids,vagy pedig Happy Dog Medium Baby28?

A kettő közül valamelyiket fogja kapni,még nem tudom melyik legyen,mert árban ugyanaz,de a Happy dogról több jót hallottam.

És ez mellé kell neki valami csonterősítőt adni,vagy ebben benne van minden tápanyag,meg vitamin,ami kell neki?



2012. ápr. 14. 21:45
 1/7 anonim ***** válasza:

én a Josera Kidset jobban szeretem... nálam már volt kölyök akit a gazdik Happy Doggal etettek és csonthártya gyulladást kapott. Alapból én jónak tartom a Josera tápjait... nem túl erősek és szép egyenletes fejlődést biztosítanak


Csonterősítő nem kell, inkább ízületvédő pl Luposan vagy Gf 600

2012. ápr. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
értem,köszi :)
2012. ápr. 14. 21:51
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is inkább a joserát ajánlanám (nem sokban különbözik a HD-tól, egy minőség és ehhez képest irreálisan drága a Happy). Csonterősítő meg kiegészítő vitaminok nem kellenek mellé esetleg a már említett izületvédők közül lehet neki adni mellé. Persze bármely más készítmény is megteszi, akár a humán is, de a 300db-os GF600 majdnem egy évig elég, nagyon jó és árban is olcsóbb, mint ha bármely más kisebb kiszerelésű készítményt vennél folyamatosan.
2012. ápr. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Ahonnan veszem majd a kaját,ott csak 100 ft különbség van a két táp kilónkénti ára között,ezért érdekelt,hogy melyik lenne a megfelelő.De valószínű joserát fog kapni.

Még az érdekelne,hogy ha elhozom a kicsit,és eddig konzervet evett,és én elkezdem ezzel etetni,akkor nem lesz hasmenése?Nem akarok neki konzervet adni megmondom őszintén,jobban bízom ezekben a minőségibb száraz kajákban.

2012. ápr. 14. 23:34
 5/7 anonim ***** válasza:
jesszus.. milyen tenyésztő etet konzervvel?? annak 80% a víz...alig van benne tápanyag...ha a kicsi ezt szokta meg lehet a tápot nem is fogja enni hisz teljesen más az állaga lehet keverned kell a kettőt... bár én nem vennék olyan tenyésztőtől kutyát aki konzervvel etet...
2012. ápr. 14. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát én sem örültem neki,de ezt leszámítva minden rendben van a kicsikkel is meg a szülőkkel is,szóval gondoltam,hogy addig míg ott van nem lesz baja ha ezt eszi,nálam meg úgysem azt fog.Azért emélem megszokja a szárazat is. :S
2012. ápr. 14. 23:51
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha eddig csak konzervet kapott, akkor vegyél abból 1vagy 2 dobozzal és fokozatosan keverd hozzá a tápot, mindig egy kicsivel többet és kb egy hét alatt álljatok át rá teljesen akkor nem lesz hasmenése. (első nap 90%konzerv 10% táp. 2. nap 80-20...)

A kilónkénti árban lehet nincs olyan nagy különbség, de az etetési útmutató szerint (felnőttnél biztos így van, kölyöknél nem vagyok benne biztos) a HD-ból több kell alapból, és ismerősök tapasztalatai szerint a HD etetési útmutatója, még útmutatásnak se jó, mindenkinek legalább a 1,5-2x-esét kell etetnie belőle, mert elkezdtek fogyni a kutyáik tőle. De a HD mellett szóljon, hogy aki ezzel etet szereti, de ugyanez elmondható a Joserára is. Minőségben meg még jobb is a josera (az összetevők közt első a hús, a HD-ban meg a kukorica és 14%os a hústartalma)

2012. ápr. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!