Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nektek is van ilyen?

Nektek is van ilyen?

Figyelt kérdés
A kutyámmal nagyon közel álltunk egymáshoz. Mióta meghalt szoktam érezni időnként hogy itt van velem. Ilyenkor ugyanaz az érzésem van mint amikor még élt és együtt voltunk, egyszerűen puszira áll a szám, a karom ölelésre, érzem hogy azonnal meg kell öleljem és rettenetes nagy boldogság és nyugalom tölt el. Mások azt hiszik csak beképzelem, de érzem belül hogy ő az. Tudom hogy ő az. Érzem a jelenlétét.

2012. ápr. 16. 15:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ez teljesen "természetes". Én is így voltam vele amikor 10 hónapja meghalt a kutyusom. :(

Az idő sokat segített,de még a mai napig nem tudom a róla készült videókat megnézni! :(

2012. ápr. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Biztos valami médium vagy. Más halottakat is érzel?
2012. ápr. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Haha. Nem vagyok médium. Még nem halt meg olyan a családomban akihez ennyire közel álltam volna. Ez az első. De nem mindig érzem, csak ritkán. Mintha néha eljönne megnézni engem hogy minden rendben van e.
2012. ápr. 16. 15:31
 4/11 A kérdező kommentje:
Azt még hozzátehetem...bár másabb, de nagyon jó megérző vagyok. Ha elém tesznek poharakat és 1ik alá van betéve valami, megérzem hogy melyik az. Meg Pl. szilveszterkor is tombola sorsoláskor mondtam páromnak hogy : Ezt mi nyerjük! és így is lett.
2012. ápr. 16. 15:33
 5/11 anonim ***** válasza:

Nekem van ilyen, de nem a kutyámmal, hanem a volt barátommal.

Illetve nem is annyira barátom volt, csak egy kis kaland, de nagyon felkavaró.

Nem vagyunk együtt, igazából nem is voltunk, nem is Magyarországon van, mégis sokszor érzem a közelségét.

Kinevethettek, de nem egyszer volt, hogy otthon voltam egyedül, és megéreztem az illatát, mintha ott lenne velem.

Vagy éjszaka éreztem egy melegséget, mintha átölelt volna, és nyugodtan aludtam tovább.

Nagyon tetszik nekem, és nagyon kedvelem is, szerintem ő is engem, sőt biztos, majd meglátjuk, hogy hogyan tovább...

De az biztos, hogy bár alig ismerjük egymást, nagyon hamar egy hullámhosszra kerültünk, és nagyon gyorsan kialakult köztünk a vonzalom.

Mintha mindig ismertem volna, mintha egy régi barát lett volna, akivel először találkoztam ugyan, mégis úgy érzem "Jaj, de jó, hogy itt vagy, már úgy vártalak!"

Ilyen az, amikor valaki közel áll hozzád, egy másik élőlény.

2012. ápr. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Amikor először megláttam a kiskutyámat, én is úgy éreztem hogy : De jó, már annyira vártalak, úgy hiányoztál, most már boldog lehetek.
2012. ápr. 16. 15:57
 7/11 anonim ***** válasza:

Komolyan?

Szóval, ugye, hogy van ilyen dolog?

Találkozol valakivel, mindegy, most, hogy ember, vagy kutya, nő vagy férfi, és rádöbbensz, hogy "Téged vártalak!"

Nem tudatosan, de hiányzott valaki, és ő az, aki hiányzott.

Én ugyanezt érzem ez iránt a srác iránt.

Az első percben ezt éreztem, nem is volt vele semmi gátlásom, pedig nem vagyok egy könnyen kapható, de olyan volt, mintha őt már ezer éve ismerném.

Furcsa érzés nagyon!

Én elhiszem neked, hogy olyan, mintha ott lenne veled, mert én is így érzem, kivéve azt, hogy ő nem halott, csak egy másik országban él.

De ez nagyon érdekes valami!

Egy a millióból, és tudod, hogy neked ő kell!!!

2012. ápr. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Bizony. Ismered a lelkünk útjai c. könyvet? Ha nem, ajánlom figyelmedbe. Nagyon jó.
2012. ápr. 16. 16:14
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem ismerem!

Mondd el kérlek, hogy miről szól, és hogy kapcsolódik ide!

"Lelkünk útja" nagyon érdekes!

Velem még sose volt ilyen.

Volt persze barátom, de nem így, és nem is történt még ilyen velem, hogy első percben, egymásra nézünk, és minden megváltozik!!!

Nagyon furcsa!

Neki az anyukája nem is magyar, így hát nem is itt él, de hidd el, még külsőleg is nagyon hasonlítunk, pedig nem is vagyunk rokonok.

Leült mellém egy buliban, és végem volt!

Úgy beszélgettünk, mintha a testvérem lett volna, vagy valaki, akit születésemtől fogva ismerek.

Nagyon furcsa élmény, szinte megrázó, ahogy az egész "kapcsolat" az volt.

Azóta nem is megy ki a fejemből!

Tartjuk a kapcsolatot, havi 1-2 levél, szerintem ő is hasonlóan érez, láttam a szemében, olyan volt, mintha tényleg szeretne engem, pedig hát én csak egy idegen lány vagyok, jóformán, és az életünk sem fonódik össze sehogyan.

És tudod, hogy mi a furcsa?

Hogy el sem akartam menni abba a buliba, mert tök fáradt voltam.

Mondtam, hogy OK, iszom egy kávét, aztán meglátjuk, hogy megyek-e.

Elmentem, farmerban, pólóban, lapos cipőben, semmi smink, semmi frizura, mert előre untam az egészet.

Véletlen volt, és mégsem.

Nagyon megváltoztatott engem ez az élmény.

Pedig egy rövidke nyári kaland volt...

De először éreztem azt, hogy valóban szeretek valakit.

Aki pedig nem más, mint egy "idegen"!

Írd már le kérlek, hogy miről szól ez a könyv!

Nagyon érdekelne!

2012. ápr. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Egy pszichológus hipnotizál embereket, és észreveszi hogy nem nem a mostani életükről beszélnek. Leírja hogy mi történik halálunk után, és a lélek útjait, stb. Arról is szó van benne hogy miért érzel dejavut és ha belenézel valakinek a szemébe miért érzed úgy hogy mintha mindig is ismerted volna. Még csak pár fejezetet olvastam, de máris sok mindennel gazdagodtam. Van a könyvben csomó párbeszéd a doktor és az asszisztens között. Nagyon érdekes!Nem tudom abbahagyni.
2012. ápr. 16. 16:32
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!