Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 4 hónapos szuka Border Collie...

4 hónapos szuka Border Collie mekkora?

Figyelt kérdés
Kb. mekkorának kéne lennie egy ekkora kutyusnak és hány kilósnak?

2012. ápr. 18. 10:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát egy felnőtt Bc (border collie) kutyának 18-23 kg között kell h legyen. Nekem bc keverékem van kan, 2éves és 18.4 kg. De felakarjuk hizlalni kb 20-ig. Am tudtad h a világ legokosabb kutya fajtája?!:D:D:D

Szerintem úgy 10kg-nak kéne lennie.

Marmagasság: kan 50-56 cm, szuka 48-53 cm

2012. ápr. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! :) Akkor megnyugodtam, mert 11 kilós.

Amúgy persze, tudom, hogy a legintelligensebb kutyafajta, amit már számtalanszor be is bizonyított nekem. :D

2012. ápr. 18. 15:09
 3/5 anonim ***** válasza:

Nm.:)

Nekem is be bizonyitota már.:D

2012. ápr. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia! Helyesbítenék az első hozzászóló válaszán: A kifejlett SZUKA Border 12-19 kg között van. Az én kutyám elmúlt 1 éves és 16 kg körüli, ami a termetéhez képest kicsit sok. Úgy tudod az ideális súlyt ellenőrizni, hogy megtapogatod a kutyád bordáit. Ha simításkor érzed őket, az a megfelelő. Nem szabad kiállniuk, de ha nem érzed, csak intenzív nyomásra, akkor a kutyus súlyosabb a kelleténél. Hozzátenném még, hogy egyre gyakoribb náluk a kálciumhiány, amit a túlsúly csak súlyosbít és a kutya sántításához vezet.

És a Border tényleg a legcsodálatosabb:) Remélem segíthettem valamit.

2012. ápr. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi! Kifogom tapintani. :D

Igen, tényleg csodálatosak. ^-^

2012. ápr. 19. 23:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!