Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyatenyésztésből meg...

A kutyatenyésztésből meg lehet éni? (többi lent)

Figyelt kérdés
Azt szeretném kérdezni, hogy a kutyatenyésztésből meg lehet e élni, és hogyan válhat valakiből kutyatenyésztő? Mi kell hozzá? A kutyák iránti imádat az megvan, és azt is tudom, hogy valahogy be kell jelenteni a meoe-nél de ott olvastam miden féle szolgáltatási díjak és ott ír valami megnevezés, fedeztetési jegy stb. Tudna valaki egy kicsit segíteni, tájékoztatni engem, hogy hogy s mint meg ez a dolog? Előre is köszönöm!

2012. ápr. 19. 14:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
2012. ápr. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos a tenyésztésből nem lehet megélni, én 1,5 éve kezdtem 1,5 millió eddig kb a kiadás és még sem hozok le attól a szukától egy almot sem, mert nem tartom megfelelőnek rá, így 600.000Ft-ért érkezik külföldről pici.
2012. ápr. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem lehet.Nevezzük inkább költséges hobbinak.Persze ha csak szaporítani akarsz, akkor lehet vele keresni, de arról inkább lebeszélnélek.
2012. ápr. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Szerencsére nem lehet.
2012. ápr. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Nem szaporítani semmi képp. Ha már belefognék, akkor nem pároztatnám őket orrba szájba, inkább a kutyáim érdekeit nézném.

De hogyha ennyire nem lehet megélni belőle, akkor hogy csinálja az a sok tenyésztő, hogy vannak kutyái (gyönyörűek), versenyekre jár velük, mindent megad nekik és azért nem egy lepukkadt kunyhóban élnek és van mit megenniük?

2012. ápr. 19. 15:07
 6/17 anonim ***** válasza:
Van annyi pénzük, hogy tudnak erre áldozni.
2012. ápr. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Tudod mire kifizetsz mindent, ha normálisan akarod csinálni, nem lehet belőle megélni. Ha életed végéig visszajön az a pénz, amit ráköltöttél, akkor ingyen szórakoztál egy életen át.
2012. ápr. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
A tenyésztők nem főállásban kutyáznak. Általában van munkahelyük, ahol megkeresik azt a pénzt, amit utána a kutyákra költenek.
2012. ápr. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Igen, meg lehet, csak nem Magyarországon.
2012. ápr. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Akiket én ismerek kutyatenyésztőket, azoknak a polgári munkájuk olyan, hogy bank igazgató, orvos, jól menő vállalkozó... Egy-egy hétvégi CACIB nevezés és utiköltség mondjuk 3 kutyával és máris elment rá egy átlagember havi keresete.
2012. ápr. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!