Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol tudok ingyen francia...

Hol tudok ingyen francia buldogot szerezni?

Figyelt kérdés
vagy akár mopsz, yorki, csivava
2012. ápr. 19. 22:24
 1/8 A kérdező kommentje:
kölyök kutyára gondolok
2012. ápr. 19. 22:24
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Olcsó húsnak híg a leve. Még a szaporítók is pénzért adják... És itt gondok lesznek, ha még a fajtát sem tudod eldönteni. Szerintem: irány a menhely!
2012. ápr. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
menhelyen
2012. ápr. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

én is erre gondoltam, nem véletlenül kerül ennyibe

én eltudom dönteni fr.buldog kell, de ha másik 3 ból találok ingyen nekem az is jó, négy kutyám sajnos nem lehet:(

2012. ápr. 19. 22:30
 5/8 anonim ***** válasza:

ő egy francia bulli keverék:

[link]


Mopsz fajtamentésnél is vannak gazdit kereső kutyák:

[link]


ők is édes yorki mixek:

[link]


[link]


ők még babák is!


[link]


csivavás-ból meg sok van!


Ha ingyen akarsz akkor ők a neked való tökéletes kutyák:) Számukra te meg a tökéletes gazdi is lehetsz..

2012. ápr. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez olyan mint ha én keresnék kocsci: Lenne ingyen musztáng de ha nincs jó a camaro vagy hummer de akár egy charger is jó lenne
2012. ápr. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
fajta mentőknél vagy menhelyen
2012. ápr. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Remélem tudod, hogy ezek betegségekre erősen hajlamos fajták, ha rossz helyről vannak, márpedig a menhelyeken szinte 100%, hogy szaporított szerencsétlenek rostokolnak, és a bajok gyakran csak később jönnek elő! Sőt, ha oda kerültek, annak gyakran megvan az oka, hiszen mivel divatfajták, mindig van kinek elajándékozni az ismerősök körében... Lesz pénzed az akár havi többtízezres kezelésekre, esetleg együtt tudsz élni egy kezelhetetlen, idegbeteg kutyával?


Inkább gyűjtögess még pár hónapig, és vegyél rendes, de mondjuk kezdő tenyésztőtől, szűrt szülőktől származó, törzskönyvezett, hobby minőségű kölyköt, és akkor jó eséllyel csak az etetésére, ápolására, oltásaira fogsz költeni. Én semmiképp nem hoznék ilyen fajtákat menhelyről, nem azért, mert gonosz vagyok és a a menhelyek ellen lázítok, hanem mert nem vállalnék ekkora kockázatot ilyen anyagi lehetőségek mellett. A szívem szakadna meg, ha nem bírnám fizetni a kezeléseit, és meg kellene válnom tőle, hiszen azzal, hogy magamhoz vettem, felelősséget vállaltam érte!

2012. ápr. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!