Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek a kutyám meg...

Szerintetek a kutyám meg tudja különböztetni az állatokat?

Figyelt kérdés

Mármint tudja hogy ő nem egy macska, a kisnyuszi nem kiscica, a kis patkány meg nem kisnyuszi?

Elvileg ugye tudja, a szagáról meg hát csak látja a külömbséget, de akkoris furcsa hogy nem igazán viselkedik velük máshogy, és a cicákat nagyon sok mindenben utánozza.

Ez tudom azért van mert kiscicák között nőtt fel az udvaron, és már előtte is mikor panelbe laktunk volt egy kiscicánk aki pont annyi idős volt mint ő.

De a kisnyuszikat is örökbe fogadja, és a kispatkányt is minden áron meg akarja kaparintani, hogy szeretgethesse.

Mikor kiscicáink voltak azkat is lopta:D Szerintetek érzi a külömbséget?


2012. ápr. 21. 09:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Az én kutyám is szeret a tesómék macskájával játszani, az én tengerimalacommal is elvan otthon. Viszont ha lent az utcán lát egy macskát, azt azért már megkergeti :)

Milyen fajta kutyád van?

2012. ápr. 21. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Puli szuka. Nagyon édes egyébként. Csak furcsa hogy mindent ennyire imád, tényleg még a patkányt is, pedig mikor vettem az eladó fél óraig arról magyarázott, hogy nehogy a kutya közelébe engedjem, mert bántani fogja. Ahoz képest úgy viselkedik vele mintha kölyökkutya lenne. Ugyanez van a nyuszikkal is. Tegnap az egyiket óvatosaqn a szájába vette, és kivitte az udvara a házához. És nem álvemhes, mindíg, mindennel ilyen legyen az madár, macska, kutya. Jó a rovarokkal nem. A hüllőkkel meg még nemtudom mert az nincs:D Amikor cicánk volt, akkor rengeteg dolgot eltanult tőle, és már évek óta nincs meg a cicám (sajnos), de a cica dolgok nem koptak le róla, és mindeni aki jön megjegyzi hogy olyan mint egy kiscica.
2012. ápr. 21. 09:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!