Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyanevek jelentése? Help.

Kutyanevek jelentése? Help.

Figyelt kérdés

Valahol a neten találtam egyszer egy oldalt, ahol rengeteg kutyanév volt felsorolva, mellé pedig le volt írva a jelentése, és hogy milyen eredetű lehet...

Nagyon tetszett, de akkor még nem volt aktuális, mert még nem volt kutyánk, de holnap hozunk egy kölyköt és szeretnék neki egy aranyos kutya nevet választani...Sajnos nem találom már azt az oldalt....:(:(:(

Google-n sem lelem. Nem tudja véletlenül valaki?


2012. ápr. 21. 09:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne.
2012. ápr. 21. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Remélem, tudtok angolul, itt 11ezer név van jelentéssel felsorolva: [link]
2012. ápr. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az angol neveket! Sajnos nem ez volt, az határozottan magyar oldal volt, de egyszerűen sehol sem találom. Nagyon mérges vagyok magamra, hogy akkor nem mentettem el...:S
2012. ápr. 21. 10:33
 4/15 A kérdező kommentje:

A magyar oldalin szerepelt a név, hogy milyen eredetű (francia, latin, angol..stb), és az, hogy mi a jelentése; pl: egyiknek a remény vagy ilyesmi...


Annyira szeretném tudni. Nagyon jó volt az összeállítás. Sok érdekességet tartalmazott.

És az a vicc, hogy akkor a google-n keresztül jutottam arra az oldalra, de nem tudom már, hogy hogyan értem el...

Azt hiszem cefet mód öregszem...:(

2012. ápr. 21. 10:38
 5/15 A kérdező kommentje:

KÉPZELJÉTEK, MEGTALÁLTAM!!!!


EZ AZ OLDAL AZ:


[link]

2012. ápr. 21. 11:04
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez az oldal nagyon jó! :) Örülök, hogy megtaláltad, szerintem sokaknak segítettél ezzel :)))
2012. ápr. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Szuper :-)
2012. ápr. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Igazán nincs mit; bár leizzadtam a keresésben. Nem emlékeztem pontosan. Csak azt sajnálom, hogy a lista nem teljes. Nincs folytatása a neveknek...:S

De hátha valahol az is esetleg fent lehet.

2012. ápr. 21. 15:16
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez hasznos lesz :)
2012. ápr. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Így is tökéletes! Köszi.
2012. ápr. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!