Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek milyen fajta, és...

Szerintetek milyen fajta, és milyen idős kiskutyus lehet ő? Ma találtuk!

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


[link]


2012. ápr. 23. 21:16
 1/9 A kérdező kommentje:
Bocsi, milyen keverék kutyu lehet!!! :)
2012. ápr. 23. 21:19
 2/9 anonim ***** válasza:

Én Foxi és Német juhszára tippelném (bár az emberek, ha barna fekete, azonnal belövik a német juhászt nekem is mindig ezt mondták, hiába tudtam pontosan, hogy nem az:)) és nagyon fiatal szerintem 2-3 hónap.

De nem vagyok nagy szakértő, ha elviszed dokihoz, ő a fogai alapján megmondja neked a korát, még idősebb kutyánál is.

2012. ápr. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
szerintem is terrier és német juhász keverék, de lehet benne még tacskó is, a kora olyan 2-3 hónap
2012. ápr. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2-3 hónapos, sétatéri keverék, de nagyon aranyos!
2012. ápr. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Terrier az tuti van benne!
2012. ápr. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
extra mix:) marad?
2012. ápr. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hát szerintem ennek a blökinek egy fajtatiszta felmenője nincs, de nagyon kis jól sikerült szerelem-gyerek, talán terrier tényleg lehet benne. :)

Nem hinném, hogy túl nagytestű lesz felnőttként.

Aranyos, kedves kiskutya, olyan 10-12 hetesnek tippelném.

Megtartjátok?

2012. ápr. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Lehetséges, hogy megtartjuk, de még nincs eldöntve. páromnak nagyon tetszik, de én m'ég nem vagyok szerintem felkészülve egy ujjabb kutyusra. 2 hete hunyt el a kutyuskam, és még nagyon friss az élmény.
2012. ápr. 24. 08:47
 9/9 anonim ***** válasza:

Két hétig minimum keressétek az eredeti gazdiját a környéken plakátolva, interneten hirdetve képpel és a környék állatorvosainál is jelezzétek a kutyák. Nézettetek benne chipet?

A talált kutya 1 évig jogilag a tulajdonosának vissza kell adni, ha igazolni tudja hitelt érdemlően, hogy az ő kutyája van nálatok.

2012. ápr. 24. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!