Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Részt vesz a kutyám egy...

Részt vesz a kutyám egy online kutyaszépségversenyen, hol tudnám megosztani a képét, hogy HA TETSZIK szavazzanak rá?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 25. 10:07
 1/5 anonim ***** válasza:
iwiw, facebook?
2012. ápr. 25. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Közösségi oldalakon.

Amúgy én nem szeretem az ilyen lájkolgatós-szavazgatós versenyeket, mert úgyse a szép kutya nyer, hanem akinek több ismerőse szavaz rá. Mellesleg rühellem, hogy ilyen hülyeségekkel posztolják tele a falamat.

2012. ápr. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen, ezért nem szeretem én sem. Ez lesz szerintem az első és az utolsó, csak hogy legyen egy ilyen is.:) Amúgy nem azért, mert az én kutyám, de tényleg jól elkapott kép.:) Facebook megvolt, máshol nem vagyok fönn. Sokszor találkoztam olyannal, hogy nem volt szép a kutyus, vagy legyen emberről szó, mindegy, de akinek több ismerőse volt az nyert.:/
2012. ápr. 25. 11:51
 4/5 anonim ***** válasza:
adj egy linket, face-en lájkolom :)
2012. ápr. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ön egy kutyabarát csoportban. :)
2022. jún. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!