Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bichon Havanese kan kiskutyána...

Bichon Havanese kan kiskutyának milyen nevet adnátok?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 30. 22:32
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:

Pajti,hópehely,Picur,Lola,Nina,Milly,Molly,Totó,Vacak,Szotyi,Gömbi,Stanley(sztenli),Marley(marli),Tintin,Polly,Zozó,Zizi,Kelly,Kerry,Morzsa,Hubert,Rupert,Frufru,Sisi,Jackie,Cool,Sheriff,Figaro,Ricky,Kiki,Kikinkó,Fanni,Hetti,Inna,Killa,Zokni,Sophie,Zara,Nala,Silva,Zenta,Leila,Bejgli,Süti,Sodó,Lulu,Dodó,Blacky,Kefir,Herceg,Bubu,Cheri,Rocky,ApollóAngyal,Ördög,Fila,Axel,Kókusz,Bounty,Maszat,Mogyi,Mazsi,Manó,Morris,Yoda,Berci,Csöpi,stb.BOCS DE BELEKEVEREDETT NÉHÁNY LÁNYNÉV,AZT IRTAM,AMI AZ ESZEMBE JUTOTT :)

SOK BOLDOGSÁGOT A KISKUTYÁDHOZ,ARANYOSKA LEHET.NEKEM GOLDEN RETRIVEREM VAN,PAJTI NÉVVEL

2012. máj. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
Köszi! :) Nekem tetszik a Maszat nagyon a Fila se rossz
2012. máj. 2. 16:32
 13/29 anonim ***** válasza:

Bukfenc.

Pocak.

Cheecky./dzseki/

Rocky

Deni

Boy/vagyiis ugy kell ejteni h fiú/ kicsit fura de nekem teccik.:D

amugy az én kutyulim Bukfenc.^^

2012. máj. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
A filás voltam :)nibcsmit,ez amugy egy markanev,keresshetsz meg a beten ;)orulok hogy segithettem:))
2012. máj. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:
tudom,hogy márka !!! :D amúgy köszönöm mindenkinek nagyon aranyos nevek! :D
2012. máj. 2. 20:12
 16/29 Szami5 válasza:
Bolyhos, Hógolyó :)
2012. máj. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
Nem ajanlott 2szotagnal nagyobb nevet valasztani...a rovidet jobban megjegyzi...de olyan se legyen,ami hasonlit egy parancsszora,pl:Ül és egy rfancia kutyus neve Zsül...ugy mikor kimondjak a nevet le fog ulni...ne valassz hulye nevet,ez lehet,hogy a haverok elottt hunoros,de egy pénisznek hivott kutyat nemiszem,hogy eloszeretettel fogod hivogatni az utcan,vagy az allatdokinal.a kutyus nevet egy egesz eletre valasztod,a kutya elel akar 12 evig...ami fiatal korodban jopofasagnak tunhet,lehet hogy 30-40 evesen majd megbanod,hogy a kutyad egy nemiszerv nevet viseli.amugy a filas voltam,ird meg lecci,mi lett a neve
2012. máj. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
Kópé, mázli, pörkölt, ördög, gyere ide, ne tépd szét! :)
2012. máj. 3. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
Beni,Berci,Arnold/Arni,Samu...
2012. máj. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat! :)

7:56 az utolsó 2 mi? -,- ki lenne az a hülye aki olyan nevet adna... :D

2012. máj. 3. 15:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!