Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol tudnék menni olyan kutyame...

Hol tudnék menni olyan kutyamenhelyre Budapesten, ahol önkéntesen kivihetem sétálni a kutyákat a kennelből?

Figyelt kérdés
Imádom a kutyákat, én nem tarthatok itthon, na meg panelben nem is lehetne...De viszont szívesen mennék kutyázni, ahol tudom őket sétáltani és bármi :) Csak azt nem tudom, mi kell ehhez, és melyik menhelyhez mehetnék ilyen szándékkal.. :)
2012. máj. 1. 20:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát szerintem a legtöbb menhely szívesen látja az önkénteseket, de hogy konkrétan melyiknek van rá igazán szüksége azt nem tudom. Mert ugye vannak az igazán híres, közismert menhelyek (pl. Rex) ahol elég sok önkéntes dolgozik, és vannak a kisebbek ahova senki nem megy, mert talán nem is ismeri.

Nézelődj a neten, eressz meg pár telefont, érdeklődj, az a biztos, ha ők mondják, hogy hozzájuk mehetsz.


De azért abba ne éld bele Magad, hogy rögtön sétával kezdhetsz, ahhoz azért már meg kell, hogy ismerjenek egy kicsit a többi ott dolgozó. Elsőre inkább kenneltakarítási munkákra számíthatsz, de idővel nem csak a piszkos munka lesz a Tiéd. :)


Amúgy szimpi az elhatározásod.

2012. máj. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bármelyik budapesti menhely örülni fog neked, nagy szükségük van sétáltatókra. Általában van egy minimális korhatár, menhelye válogatja, hogy 14 vagy 16 év fölött mehetsz egyedül (szülői beleegyezéssel), egyébként általában semmi nem kell hozzá, maximum regisztráltatni magad önkéntesnek.
2012. máj. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A csömöri menhely nem budapest, de írtó közel van és hétvégén kell menni. Szerintem üsd be google-ba. :)A család összes tagja mehet. Nincsenek agresszív vagy harapós kutyák, mindegyik játékos és kedves. :)
2012. máj. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!