Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek ez így jó neki?

Szerintetek ez így jó neki?

Figyelt kérdés
A kutyám Royal Canin kutyatápot kap.A doki javaslatára 2 hetente egyszer tartunk neki egy koplalónapot.Ez szerintetek jó így neki?Ti is tartottok ilyen koplalónapot a kutyátoknak?
2012. máj. 1. 20:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen, de mi hetente 1 szer.
2012. máj. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Baja nem lesz a koplaló naptól. Bár a minőségi tápokból olyan keveset kell adni a kutyának, hogy szerintem másnapra, a következő etetésre már üres a gyomra amúgy is.
2012. máj. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Azért javasolta a dokink a koplalónapot mert a kutyámnak hiába annyi tápot adtam amennyi a csomagra rá volt írva néha visszahányta ezért javasolta az orvos,hogy 2hetente egyszer pihentessük a gyomrát,hogy nem adunk neki enni.Azóta már nagyon ritkán kb. 3havonta egyszer ha hány a kutyám.
2012. máj. 1. 20:27
 4/9 anonim ***** válasza:
Mi is tartunk néha ilyet, jót tesz a ragadozó gyomrának (meg a súlyának is :P).
2012. máj. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mi az a táp, amit visszahányt?
2012. máj. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

ma 21:34

Bocsi, már látom, hogy a RC.

Nem gondolkodtál másik tápon?

Amúgy felnőtt, vagy kölyök a kutyád?

2012. máj. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Bozsikrisz ***** válasza:

Mindenképp jót tesz. Én is tartok hetente 1x víz napot, és utána nagyon jó érzés, amikor érzem, hogy "kitisztultam".

A kutyámnál még nem sikerült bevezetni, mert olyan kis haspók, hogy állandóan megsajnálom :D

2012. máj. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Most lesz 10 hónapos a kutyám már próbáltuk a tápváltást de hiába fokozatosan váltottunk másik tápra(Brit Care,Taste of the wild) de ment tőlük a hasa ezért a doki javaslatára visszatértünk a royal canin-ra.
2012. máj. 2. 17:06
 9/9 A kérdező kommentje:
Bocsánat elírtam nem Taste of the wild-el próbálkoztunk hanem Hill's-el.A taste of the wild-et a másik kutyám kapja,neki szerencsére nem megy tőle a hasa.
2012. máj. 2. 17:10

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!