Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy csinaljam hogy kutyam...

Hogy csinaljam hogy kutyam ujra szeresse a gyerekeket?

Figyelt kérdés
Kutyaim nem hamisak,csak mikor az udvaron vannak megugatnak nehany jarokelot,de ennyi,amugy jamborok,mikor mar bejon valaki.A gyerekeket is szerettek,keresztfiammal rengeteget jatszottak mindig.Egy ideje viszont a szomszed gyerek,mikor nem vagyok ott,folyton kovel dobalta a kutyakat,meg bottal fenyegette,...termeszetesen mikor ezt lattam,vagy latom,rogton szolok a gyereknek hogy tobbet ezt ne csinalja,...persze hiaba,pedig mar a szuleinek is szoltam.Szerintem ebbol kifolyolag,mostmar kulonosen ugatjak a gyerekeket,es a keresztfiamhoz is ugatva,duhosen ment oda az egyik kutyam,amit latvan persze a masik is ugyanezt tette.Nem bantottak,de azert megis igy nem jo.Mit tehetnek,hogy elmuljon a gyerekek iranti ellenszenvuk?mert eddig nem volt hasonlo gondunk sose.Elore is koszi a valaszokat!

2012. máj. 2. 08:49
 1/3 anonim ***** válasza:

a kutyák gondolkodás mondja emberi fejjel:


van egy kutya, ami téged folyamatosan megtámad, ugyhogy fájdalmad is lesz belőle, egy idő után minden kutyától félni fogsz... addig nem is tudsz a félelmeddel mit kezdeni amig minden nap ott van az az egy kutya ami mindig megtámad...


max a keresztfiadhoz tudod őket vissza szoktatni, hogy ha támad rászolsz a kutyára, ha nyugdton marad, és nem csinál semmit akkor adsz neki juti falatot (vagy ha esetleg a gyerek már elégnagy és nem fél ő is odaadhatja)

2012. máj. 2. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyanez van a kutyáimmal. Én is arra gondoltam, hogy, ha gyerekekkel játszanának, akkor talán megszoknák őket megint, de még a rokonságban sem nagyon vannak gyerekek.
2012. máj. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Talan ha legkozelebb uj jatekot veszel nekik akkor azt a gyerek adja oda, vagy egy kisgyerek adjon neki egy jutalomfalatot.
2012. máj. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!