Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Létezik, hogy az én kutyám...

Létezik, hogy az én kutyám mindenféle-fajta táptól f×sik?

Figyelt kérdés

Egyszerűen hihetetlen,hogy ahogy leállunk a neki egyedileg készült (házilag sütött,főzött) étellel,egyből jön az az enyhén szólva nem egészséges kaki...

Voltunk orvosnál is,mert már hurutos lett az ürüléke,abból nagyon szépen rendbe jött,kapta a rizst,húst,májat...akkor a doki azt mondta keverjük a tápot a házi koszttal,de ez sem jó...már pár szem táptól hígabbat tojik. Kipróbáltunk mindenféle tápot az Acanától a Purináig a szupermárketes gagyiig mindent. Még német ismerősök is hoztak kinti márkás cuccokat,de semmi változás. Most mi lesz? Élete végéig süssek főzzek rá? De így nem kap meg minden tápanyagot,nem? Igaz igen változatosan készítem el neki,de szerintem így nem lesz jó hosszú távon,na meg azért fárasztó is egy kicsit...


2009. jún. 23. 13:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Uh, szegényke! Ez elég kellemetlen... Szerintem valami immunerősítő kellene neki első körben. Az emberek között is van sok olyan, akinek mindentől sz@rakodik a gyomra. Igen, megértelek, kicsit macerás lehet állandóan főzőcskézni rá. Sok szerencsét kívánok, remélem hamarosan rendbe jön a kutyus! :)
2009. jún. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Keress másik orvost (nekünk hasonló problémával a harmadik találta meg a problémák okát).
2009. jún. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

allergia teszt!


A legallergénebb anyagok: kukorica, csirkefehérje, szója

2009. jún. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az addig oké,hogy allergiateszt,de attól még nem fog változni a dolog. Ugyanúgy nem tudok neki adni kutyatápokat,mert ezek szerint mindegyikben benn van az a valami,ami nem jó neki. Adjak neki külön vitaminokat?
2009. jún. 23. 16:12
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia! Lehet kapni sensitiv tápokat is, ami külön érzékeny gyomrú kutyusoknk készül. Azokat próbáld ki.

Acanának van valamilyen almás tápja, kezdetnek próbáld azt.

Allergiateszt pedíg külön jó! Legalább megtudod, mire allergiás a kuttyod, és ki lehet szűrni azokat a tápokat, amikben vannak olyan anyagok, amikre allergiás.

Üdv.

2009. jún. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Ha sűrűn váltogatod a tápokat, az sem jó.

Mielőtt kipróbálsz egy-egy újat, tarts legalább 3 nap szünetet, hogy helyreálljon az emésztése.

Azt nem írtad, mennyi idős a kutyád?

Régóta van Nálatok?

Tenyésztőnél nem voltak ilyen problémák?

Ott mit kapott enni, hogy rendben volt a széklete?

Üdv.

2009. jún. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
A kutyus menhelyről való,11 hónapos. Mikor hazahoztuk 2 napig normális volt a széklete aztán dirrr! Vége volt mindennek! :D
2009. jún. 23. 18:03
 8/8 A kérdező kommentje:
Ja,egyébként 35 napja van nálunk a kis drága. :)
2009. jún. 23. 18:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!