Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan használjam a trimmelőfé...

Hogyan használjam a trimmelőfésűt?

Figyelt kérdés

Német vizsla - labrador keverék kutyám nagyon nehezen akar vedleni, teljesen borzas szegény a bennemaradt téli szőröktől, és sehogyan sem akarja eldobni ezeket. Előző kérdésemben többen ajánlottátok a trimmelőfésűt (a drágább eszközökre sajnos nincs elég pénzem (17 éves vagyok), de a szüleim talán belemennek később egy ilyenbe is).

Hogyan használjam? Illetve milyet is vegyek pontosan? Kutyámank 4-5 centis, vastagszálú, dús, erős drótszerű szőre van, a régebbi szálak alatt látszik az igazi nyári bundája is (rövidke és selymes), csak sehogy sem tud megszabadulni tőlük. Tapasztalt kutyásoktól kérnék pontos használati utaítást ezekhez, és ötleteket!

Kutyusom: [link]

Köszönöm!


2009. jún. 23. 20:09
 1/4 anonim ***** válasza:

trimmelni akkor fogod tudni, ha az ujjad közé csippentesz egy kisebb adagot és a kiálló szálak egy határozott, de nem túl erőteljes mozdulattal kijönnek

a trimmelőkés-t huzagatod ugy a szörében hogy az egyik ujjaddal a hozzáfogod a szőrt ...

2009. jún. 24. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!


A www.szemesbolt.hu -n tudsz neki rendelni.

A legmegfelelőbb számodra ez lenne: Mars Trimm-King aljszőrkiszedő ( 99M-2010 )

A linkje:

[link]


Van egy olyan ott, hogy trimm king videó, ezzel megmutatja, hogyan kell használni. Jóval egyszerűbb és gyorsabb a trimmelőkésnél, és hobbi kedvencnél egy kozmetika ára csak (4000 Ft plusz posta max 1500Ft).


Ha írod a rendeléshez, hogy sürgős, akár 3 napon belül megérkezik.


Remélem, segítettem :) (egy kutyakozmetikus)

2009. jún. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! megnéztem, tényleg egyszerűnek tűnik, köszönöm a tippet!
2009. jún. 24. 13:34
 4/4 A kérdező kommentje:
Mondjuk most, ahogy elnézem, nem biztos, hogy megfelelő. Bízom benned, mert mondtad, hogy kozmetikus vagy, és tudom, hogy tudod, mit kell csinálni. Csak nem biztos, hogy én jól magyaráztam el. Nem ilyen a probléma, hogy sima kefével nem lehet kiszedni, amit ki lehetett, azon már túl vagyunk. Csak vannak ezek a hülye hosszú szőrszálai, és ezek masszívan ragaszkodnak, egy határozott mozdulattal lehet csak kitépni szegénynek, de mondta a doki, hogy mindenképpen szedjük ki, mert kényelmetlen a kutyának, viszket neki. Ez az eszköz nem úgy tűnik, mintha "kitépné" a szőröket, szóval nem biztos, hogy ezzel kijönnének ezek a szálak.
2009. jún. 24. 13:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!