Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van itt valaki akinek már...

Van itt valaki akinek már idős kutyája van? Mit adtok neki enni?

Figyelt kérdés

15,5 éves a kutyám és már van hogy két foga között 0,5-1 cm-es hely van :( És eléggé el vannak már kopva a fogai.

Emellett imád enni, játszani mint egy kölyökkutya, de a táplálásán már szeretnénk változtatni. Még azt hiszi hogy fiatal, úgy hogy ritkán eszi meg a puhább kaját, viszont a húst és a csontot imádja. Tudtok ötleteket adni?


2012. máj. 4. 13:47
 1/3 anonim ***** válasza:
nekem 2 éves,de előző kutyám 14 évig élt! Csontot soha nem szabad adni 8-9 éves kor felett mert nem tudják már megemészteni és elzáródhatnak a belei! Vegyél neki senior tápot,csak azt adj neki semmi mást!! ez kötelező ilyen korban,ezzel teszed neki a legjobbat! ha már rágni nem tud annyira később,akkor áztasd be neki a tápot húslevesbe és úgy add neki oda!
2012. máj. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az en keverek kutyam 10 eves,es azt ajanlottak,hogy olyan tapot vegyek neki,amiben kevesebb a feherje tartalom(idos kutyanak nem kell annyi feherje) vagy senior tapot

Amugy az en kutyam is olyan mint egy kolyok,rohangal es jatszik.Nagyon aranyos es nagyon szeretem!

2012. máj. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

én kutyám 10 éves, mivel neki érzékeny a gyomra így én a Brit Care Salmon tápot adom neki, megvagyok vele elégedve, 5 foga hátulról kivan húzva és a tápot is vígan megrágja, enyém is úgy viselkedik mint egy kölyök :)


adj neki senior tápot és meglátod ,hogy megbírja e rágni vagy sem ,de ha a csontot megrágja akkor a táp se lehet probléma..

2012. máj. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!