Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mikor vannak a kiskutyák úgy...

Miira kérdése:

Mikor vannak a kiskutyák úgy mond szezonja. Amikor a legnagyobb választék van belőlük. és ellehet őket hozni?

Figyelt kérdés
2012. máj. 5. 15:09
 1/8 anonim ***** válasza:
tavasszal
2012. máj. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
akkor a legerősebbek. én télen kaptam egy nyuszit és egy hét alatt meghalt. tudom hogy nem kutya de szerintem náluk is így van
2012. máj. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

szia!


Előzőnek: a téli kiskutya sokkal erősebb, ráadásul a szőre is tömött, vastag. Ez tapasztalat, februárban kaptam a mudimat, és azóta is imádja a havat, a hideget!

Jobban megedződik.


Ellenben a nyári kiskutyának új a hideg, nehezebben készül fel rá. De többet tud játszani egy kicsit a melegben.



Kérdező: a kutyák akár tavasszal és ősszel is tüzelhetnek. Vagy 3x is egy évben. Nagyobb testű csak 1x, vagy amelyik soványabb. Ha ehhez számolsz mér 63 napot, plusz még a 8 hét, amikor szopik, akkor meg is van a szezon! Vagyis nyár, és tél.

2012. máj. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Amelyik kutya ősszel születik, a lehető legjobbat kapja, mire megszületik. Nyár-napfény.

De teljesen mindegy, mikori az alom, ha az anyakutya mindenben a megfelelő ellátást kapja.

2012. máj. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
általában tavasszal és ősszel szoktak születni és télen vagy nyáron elvihetőek... de ez kiszámíthatatlan nekem is van szukám aki évente egy alkalommal tüzel (ez nagyobb testűeknél gyakori) olyan is van aki rendre decemberben tüzel vagy január-februárban...
2012. máj. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az én kutyám decemberi, februárban hoztuk el, mire megkapta az összes oltását már egész jó idő volt, és lehetett vele sétálni és kint játszani, és most hogy jön a nyár már elég nagy hogy bárhova magammal vigyem és mire jön a tél már majdnem 1 éves lesz, szinte felnőtt kutya. Úgyhogy szerintem téli kutyát válassz. :)
2012. máj. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az enyém is decemberi, tied milyen fajta?
2012. máj. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk azt nem sírom vissza, mikor a nagy hóban kellett vele pisilni kiszaladgálni...
2012. máj. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!