Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tudnék vele csinálni?

Mit tudnék vele csinálni?

Figyelt kérdés
Nagy nagyképű, séta közben nem nagyon hallgat rám és húz, itthon se mindig figyel és szerintem azt nézi, hogy neki legyen jó, morog a kajájáért is. Vagy nem is tudom...a barátnőm kutyái sokkal másabbak (az egyik berni pásztor, a másik havanese) 3 délutánt töltöttem velük és szinte kiszerettem a kutyámból és ez nagyon elszomorít. Azok a kutyák örülnek ha simogatom őket, bújnak hozzám, folyamatosan pacsit ad a nagyobbik, nyalogatnak és a jelenlétük is sokkal másabb. Néha úgy érzem, hogy az én kutyám azt hiszi magáról, hogy ő az isten. Talán túlságosan is sokat foglalkoztunk vele, nem volt biztos, hogy megmarad. Első alomból van és a testvérei közül kettő meg is halt. Persze fegyelmeztük is (még most is szoktuk ha rosszat csinál) de olyankor tudja, hogy rossz volt és néha saját magát buktatja le. Nem tudja milyen az ha rosszul bánnak vele, persze örülök neki, de ha tudná akkor nem lenne ilyen. Tudom, hogy a mi hibánk de már nem tudunk rajta változtatni, ezeket a válaszokat most hagyjuk. Amúgy is csak 10 éves voltam és örültem neki :D egyébként nem első kutya volt. Egy 5 éves vizsláról van szó.
2012. máj. 6. 15:17
 1/4 anonim ***** válasza:

hát hogy a viharba ne csinálná ezeket,hiszen ti alattvalók vagytok a szemébe,ő a falkavezér,neki így bármit lehet! Ezen kell sürgősen változtatni míg nem lesz komolyabb gond belőle,pl harapás!


[link]


olvasd el ezt a cikket,és határozd el,mond meg a blökinek is nyugodtan,holnaptól más lesz minden!!

Ha kell segítséget nyújtanak kutyaiskolában is ,javaslom keressetek fel egyet minnnél előbb!

2012. máj. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát az én kutyáim se tudják mi a rossz élet de ettől még nem így viselkednek.

Az a gond, hogy ő a falkavezér nálatok.... ajánlom Jan Fennel kutyapszichológia könyvét

*****


Illetve az első válaszoló belinkelte a Cerberos 2hogyan legyek falkavezér" írását amit be kell tartani és nem egycsapásra de megfognak szűnni ezek a viselkedésformák



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2012. máj. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ő a falkavezér, ahogy az első mondja. Mozgasd sokat, szorítsd szabályok és korlátok közé, és ne adj neki szeretet úgy, hogy nem érdemelte ki. A cerberos honlapját nézegesd, amit első belinkelt, én pedig linkeled neked egy kis Cesar Millan videót, ami nekem is sokat segített.

http://www.youtube.com/watch?v=sf2tw4gWCnY

Nézegesd a csodálatos kutyadokit a National Geographicon, meg az Egyik kutya, másik nem-et [link]

2012. máj. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 VBeata81 ***** válasza:
Nos, akkor 10 éves voltál, most 15 vagy, tehát elég idős ahhoz, hogy komolyan elkezdj foglalkozni a kutyáddal! A barátnőid kutyái sem maguktól lettek olyan rendesek! Olvasd el, amiket belinkeltek a hozzászólók, képezd magad, mert a kutyádnak egyáltalán nem késő, és ő is boldogabb lesz, ha átveszed tőle a vezérséggel járó terhet.
2012. máj. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!