Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen keverék lehet ő? (kép)

Milyen keverék lehet ő? (kép)

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok, szerintetek milyen fajta kutyák keveréke.

Öt hónap körüli kan kutyus.


[link]


[link]



2012. máj. 7. 09:37
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Jaj, tényleg sajnálom :( Kifli lett a neve, én is úgy éreztem, hogy ő a kis szerelmem és aznap mikor el lehetett hozni, már nyitáskor ott toporogtam. Mondjuk ha akkor láttad volna... Csupa piszok, pisi, kaki volt, fel voltak ázva a tappancsai, de úgy, hogy véreztek, állati agressziv volt, utána meg depis.

Elvittem dokihoz és kapott 2 szurit, meg antibiotikumot kell szednie, meg köhögéscsilapítót, már tök jól van.

Ja még ha rám hallgatsz, nézegess apróhirdetési oldalakat az ingyen elvihető kutyusokkal, gyakran azok is az illatoson vagy még rosszabbul végzik, ha nem viszik el őket.

Még melóban vagyok, de ha hazaértem, küldök mindenfélét :)

2012. máj. 7. 11:00
 12/14 A kérdező kommentje:
Igen, a spániel is sanszos :)
2012. máj. 7. 13:01
 13/14 anonim ***** válasza:
Gyönyörű kutyus szerintem is border collie spániel egyébként szerintem ő csodálatos esetleg annak aki lemaradt a kutyusról. [link]
2012. máj. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Istenem, ő is gyönyörű, azok a szemek!!
2012. máj. 7. 15:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!