Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hozzáértők:nagytestü kölyökkut...

Hozzáértők:nagytestü kölyökkutyának melyik tápot?

Figyelt kérdés
1o hetes angol vizslámnak először Royal Canin nagytestü junior tápot vettem. Eleinte csak ímmel- ámmal ette, ezért vettem egy Pro Plan bárányos-rizses junior tápot is.Közben kitapasztaltuk egymást, mindkettőt megeszi jóizüen (húslevesbe áztatva vagy pár falat főtt hússal izesiteve), tehát ez már nem gond. De több helyen olvastam, hogy ennyi pénzért már van jobb táp is, pl az Orijen. Szerintetek melyik a legeslegjobb neki??? Mit választanátok a helyemben???
2012. máj. 7. 19:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Mi Acanát veszünk. Amíg kicsi volt, összeválogattam néhány tápot, és vittem haza kóstolót. Így választottuk ezt. Gyönyörű a kutya, épek a fogai, szép fényes a szőre. Nekem német juhászom van. Egyébként jó táp az Orijen, Happy Dog, Dog Chow, ProPlan, Hills, Eukanuba is.
2012. máj. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A Royal Caninról nem sok jót hallottam, így én azt elfelejteném, a Pro Plan jó táp, ha szereti a kutya, akkor felesleges váltogatni. Nem feltétlenül jobb az Orijen meg az Acana, nagyon sok kutyánál nem válnak be a magas fehérjetartalom miatt.
2012. máj. 8. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!