Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Foghúzás utáni tapasztalatok?...

Foghúzás utáni tapasztalatok? Mit tegyek, hogy jobb, könnyebb legyen neki? Meddig tart ez?

Figyelt kérdés
Elmentünk ma fogkövet szedetni, és sajnos húzni is kellett, és nem is kevés fogát. :S Szegénynek szerintem fáj, kaparászni próbálja, mintha valami feltapadt volna a szájpadlására.

2012. máj. 9. 20:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha még nem akar enni az sem baj, de csak kevéskét kapjon.


Nem tudom mivel eteted, de ha szárazzal akkor pár napig kicsit vizesen add neki oda. No nem kell szétáztatni de azért szívja meg magát valamennyire. Arra is figyelj, hogy ne legyen hideg, v. meleg a kajája.


Figyeld és szólj rá, ha kaparja, nézd meg nem e lázasodik be!


Ne tutujgasd agyon, de azért fél szemed rajta legyen, ha egy kicsit lógatja az orrát az természetes, de 1. max 2. napon már újra a réginek kell lennie.


Egyébiránt nem tájékoztattak az orvosnál, hogy mit tegyél?

2012. máj. 10. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ, hasznos tippeket kaptam. Tájékoztattak, de teljesen magamon kívül voltam. Mindenevő egyébként, de a doktornő azt mondta, most csak tápot egyen, hogy bele ne menjen a maradék a lyukba, és be ne rohadjon. Nah, én nem bírtam ki tegnap, adtam neki egy kis párizsit kockára vágva. Remélem nem lesz gond!

Sajnos nagyon bűntudatom is van, ezért azóta agyontutujgatom, mert nem vettem észre ezt a borzasztó fogkövét, és az én hibámból vesztett el 9 fogát már 6 évesen :S Úgy érzem, nem való nekem kutya, rossz gazda vagyok :(

2012. máj. 10. 10:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!