Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek? (link)

Mi a véleményetek? (link)

Figyelt kérdés

Valaki vett már tőlük kutyát? Mi a véleményetek róluk?

[link]


2012. máj. 9. 21:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Továbbiakban sem lesz nálunk sűrűn kiskutya: csak a legjobb szukáinkat fedeztetjük a hozzájuk legjobban illő kanokkal.


ez a mondatuk megfogott,továbbá a leírásuk és úgy minden,tökéletes kennelnek tűnik!!

2012. máj. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nekem is pont ez fogta meg a figyelmemet, és az, hogy két külön kategóriába sorolják a vevőket. Látszódik hogy a kutyák érdekeit nézik! :)
2012. máj. 9. 22:05
 3/17 anonim ***** válasza:
így van! :) tőlük fogsz vásárolni,vagy csak megtetszett?:) Egyáltalán kutyavásárlás előtt állsz?:)
2012. máj. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 VBeata81 ***** válasza:
100%
Nagyon felelősségteljesnek tűnnek a kölykök további tenyésztését illetően. Érdekesnek és szokatlannak találom (de tetszik), hogy a hobbicélra vásárolt kölyök törzskönyvét egyéves koráig nem írathatod a nevedre, csak ha bizonyítod az ivartalanítást, vagy ha mégis tenyészteni akrsz egy alapos felmérés után lehetőséged van kifizetni tenyészállatért járó árat.
2012. máj. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Hát, tőlük szeretnék, írtam egy e-mailt is, válaszoltak is, és tényleg nagyon kedvesek! Csak gondoltam itt is érdeklődöm, hátha valaki tud valamit mondani ami nem tetszik neki velük kapcsolatban. :)

Én is szokatlannak találtam, eleinte nem is tetszett, mondtam is, hogy így nekem nem kell kutya ebből a kennelből (nem átgondoltan döntök elsőre), de olvasgattam és rájöttem, hogy "de igen!" tökéletes kennel, törődnek a kutyáikkal, nagyon segítőkészek bármiben! :)

Nekem tényleg nagyon tetszik ez a kennel!

2012. máj. 9. 22:14
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Jobb tenyésztőt el sem tudnék képzelni! ;)
2012. máj. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

A hölgy törzsgyökeres gyakorikérdések válaszadó :)

Nekem is a whippet a következő álomkutyám, és ha aktuális lesz, azt hiszem őket fogom megkeresni:)

2012. máj. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

De viszont az annyira nem tetszik, hogy (nekem hobbi célra kell a kutyus) nem én választhatom ki a kutyát.

Ezt valahogy még nem bírtam megemészteni.. ez most h*lye kérdés lesz, de azért a kutya nemét kiválaszthatom ugye?

2012. máj. 9. 22:16
 9/17 A kérdező kommentje:
Nahát! Nem is gondoltam volna, hogy gyakorikérdéses! Nem tudja valaki az itteni nevét? :)
2012. máj. 9. 22:18
 10/17 anonim ***** válasza:
egy ideje már nem ír ide(vagy csak én nem láttam a válaszait), a neve Akiteki. De pl. ma láttam tőle kommentet a netboard-on.
2012. máj. 9. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!