Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Blöki.hu? Te/ti regisztrálva...

Blöki.hu? Te/ti regisztrálva vagytok?

Figyelt kérdés

Elsősorban az érdekelne hogy ez milyen oldal meg minden.

Már hallottam róla egyszer kétszer de nem merek regisztrálni mivel nem tudom hogy milyen ez az oldal.

A válaszokat megköszönném!!


2012. máj. 13. 17:05
 1/10 anonim ***** válasza:
Olyasmi, mint az iwiw, csak itt állatok keresnek maguknak szimpatikus barátokat. Írhatnak blogokat, és fényképeket oszthatnak meg. Szerintem aranyos kis oldal.
2012. máj. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Semmi extra. Olyan, mint egy közösségi oldal, csak állatos. Van fórum, ahol lehet beszélgetni, képeket tölthetsz fel az állataidról, van fotóverseny stb.
2012. máj. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én regisztrálva vagyok. :)

Lehet fotóversenyekre jelentkezni, egymás üzenőfalára írni, fényképeket feltölteni stb. Nagyon jó kis oldal, én szeretem! :)

2012. máj. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat megpróbálkozok vele.:)

Kedves utolsó remélem nem bánod majd ha valamit nem tudok segítséget kérdek majd hozzá mivel csak te írtad azt hogy regisztrálva vagy ezért hozzád fordulnék ha lehet.

2012. máj. 13. 17:22
 5/10 anonim ***** válasza:
61%
Én is regisztrálva vagyok, sajnos. Pár nap után meg is untam, ritka nevetséges egy oldal, értelme nem sok van. A fifigazdik megbeszélik hogyan szaporítsák kutyáikat, stb.
2012. máj. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én is regizve vagyok. Azzal a szándékkal regisztráltam, hogy találjak kutya sétáltató társakat, akikkel közösen sétálhatunk, a környékünkön nincsenek kutyasétáltatók sajnos, a kutyámnak pedig jó lenne egy kis kutya társaság. Hát nem találtam eddig senkit sajnos.
2012. máj. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia! Bármikor kérdezhetsz bármit! :)

És ha beregisztráltál, add meg a neved, bejelöllek barátnak! :)Persze csak ha te is beleegyezel!

2012. máj. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én is regisztrálva vagyok, szerintem nem rossz oldal, sikerült szereznem pár jófej barátot rajta.:)
2012. máj. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Regisztrálva vagyok én is, de nem vagyok nagyon szétesve tőle. Néha be-benézek rá, van ismerősöm is, de simán elfelejteném.
2012. máj. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!! :)
2012. máj. 13. 22:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!